Dragon İzmir Festivali Coşturdu

Dünya’nın 76 ülkesinde gerçekleştirilen, Türkiye’nin en büyük kurumlar arası etkinliği Dragon Festivali’nin İzmir Etabı Bostanlı Sahili’nde gerçekleşti.Festival, kürek yarışlarının yanı sıra, çeşitli yarışmalar, aktiviteler ve hediyelerle katılımcılara keyifli dakikalar geçirdi.
Dünyanın en kalabalık su sporları organizasyonu ve kurumlar arası bir etkinlik olan Dragon Festivali’nde İzmir’in önde gelen firmaları, çalışanlarından oluşturduğu takımlarla yarıştı. Bu iddialı ve bir o kadar da eğlenceli yarış, 16-17 Mayıs tarihlerinde İzmir’de Bostanlı Sahili’nde gerçekleşti.

İzmir’in iş dünyasına yön veren 1000’in üzerinde yarışmacı, festival boyunca kürek çekerek hem bu heyecanlı yarışa dahil oldu, hem de unutulmaz bir hafta sonu ile kurumlarını festivalde temsil etti.
Eğlencenin bir an olsun ara vermediği festivalde, sektörünün lider ve öncü kurumları 2 gün süren festival boyunca davetli katılımcı ve ziyaretçilere kendi ürün ve hizmetlerini tanıttı, çeşitli ikramlarda bulundu.

Festival süresince Koltuk Kapmaca Yarışması ile küçük büyük herkes keyifli anlar geçirirken, Karpuz Tasarımı yarışması ile yarışmacılar yaratıcılıklarını konuşturdu. Binlerce kişi Zumba Gösterisi ile iş hayatının stresinden uzaklaşmanın tadını çıkardı.

İzmir ekipleri Dragon Festivali bot yarışlarında şampiyonluk için kürek çekti. İki gün süren yarışlarda elde edilen dereceler sonucunda Arkas takımı şampiyonluğı kazanırken, CMS ikinci, Graniser üçüncü oldu. Fun kategorisinde ise ilk 3 sırayı CMS, Graniser ve İndesit takımları aldı.
Yaratıcılıkta sınır tanımayan ekiplerin buluştuğu İzmir Davulcu Kostüm Yarışması, katılımcılara görsel bir şölen sundu. Çılgın fikirlerin üretildiği yarışmada ekipler davulcularına tasarladıkları kostümle en ilginç birincilik için sahnede yerini aldı. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dragon, Dragon İzmir Festivali, Dünya, Türkiye, İzmir, Bostanlı Sahili, kürek yarışları, aktivite, su sporu, iş dünyası, eğlence, ürün, hizmet, Koltuk Kapmaca Yarışması, Karpuz Tasarımı yarışması, Zumba Gösterisi, bot yarışı, arkas, cms, graniser, indesit, İzmir Davulcu Kostüm Yarışması, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti