Çocukluk Hayalleri Meyhane Nevizade'yle Gerçek Oluyor

20 yıllık yakın arkadaş olan Berkant Adsuna ve Mehmet Şimşek, 13 yaşında kurdukları hayali yıllar sonra gerçekleştirmenin sevinci ve heyecanını yaşıyor.Çocukluk yaşlarında birlikte bir meyhane açtıklarını hayal eden ikili, ağabeyleri Barış Adsuna’nın da desteğiyle bu hayali gerçeğe dönüştürüyor. İstanbul Nevizade kültürünü konseptine taşıyarak dizayn edilen Meyhane Nevizade, İzmir gece hayatına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Tasarımı ve konseptiyle içerisinde ayrı ayrı mekanları barındıran Meyhane Nevizade, sokaklarında eğlence severleri ağırlayacak. Toplam 1100 metrekare kapalı alan içerisinde 700 metrekare salonda oluşturulan farklı isimlerdeki sokakların tasarım ve dizaynı mekanın farklı atmosferni öne çıkartıyor. Bayraklı metro istasyonu yakınında Altınyol üzerinde yer alan Meyhane Nevizade, et ve tavuk çeşitlerinden oluşan zengin menüsüyle de göz dolduruyor.

Akdeniz ve Ege mezelerinin eşsiz lezzetlerini mutfağına taşıyan Nevizade, bir hayli iddialı. 60 kişilik kalabalık ekibiyle hizmet vermeye hazırlanan Nevizade’de, çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri canlı müzik eşliğinde eğlence dolu saatler yaşanacak. Her ay belli periyotlarda sahnesinde süpriz isimleri ağırlayarak İzmirlilerle buluşturacak olan Meyhane Nevizade, bu sezon adından bir hayli söz ettirecek. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Berkant Adsuna, Mehmet Şimşek, Meyhane Nevizade İzmir, İzmir Meyhane Nevizade, Barış Adsuna, Bayraklı izmir, yeme-içme izmir, izmir yeme-içme, izmir mekanları