Çocuklar Jingle Bells'te Gönüllerince Eğleniyor

Karşıyaka Atakent'te hizmet veren Jingle Bells, doğum günü, kutlama ve parti organizasyonlarıyla çocuklara neşe dolu saatler yaşatıyor.Jingle Bells Parti ve Aktivite Merkezi İşletmecisi Aysun Türknas, geçtiğimiz Ağustos ayından bu yana onlarca parti ve etkinliğe imza attıklarını söyledi.

İzmir'de benzerine pek rastlanmayan bir konsept sunduklarını dile getiren Türknas, doğum günü, diş buğdayı, baby shower gibi kutlamaları ve diğer renkli etkinlikleri içeren zengin bir içerik sunduklarını kaydetti.

Jingle Bells içinde yer alan çocuk oyun alanları, kareoke ve çocuk diskosunda, miniklerin unutulmaz saatler geçirdiğini ve bu keyifli ortamdan hiç ayrılmak istemediklerini belirten Aysun Türknas, “Bunların yanı sıra; resim atölyesi, ebru sanatı, karagöz- hacivat, kukla gösterileriyle çocukların gelişimine de olumlu katkı sağlıyoruz” dedi.

İsteyen velilerin, organizasyon ve etkinliklere kendi ikramlarını da getirebildiklerini belirten Türknas, anahtar teslimi partiler için İzmirliler'i Jingle Bells'e beklediklerini sözlerine ekledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çocuk, Jingle Bells, Karşıyaka, Atakent, doğum günü, kutlama, parti, organizasyon, neşe, Aktivite Merkezi, Aysun Türknas, etkinlik, diş buğdayı, baby shower, kareoke, resim atölyesi, ebru sanatı, karagöz- hacivat, kukla, izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti, izmir çocuk eğlence merkezi