HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Kasım 2016

Çocuklar İçin Biraraya Geldiler

Magazinizmir
Birbirinden iddialı organizasyonlara imzasını atan Dora Magazin, İzmir'de bir ilk gerçekleştirdi ve sosyal yaşamın tanınmış isimlerini Dünya Ralli Şampiyonası'nda puan alan ve Avrupa'da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık moderatörlüğünde fotoralli konsepti ile yarıştırdı.

Organizasyon Gündoğdu Meydanı’nda bir şölen kıvamında gerçekleşti. Seçkin konuklar eşliğinde, eğlenceli, lezzetli, heyecan dolu dakikalar meydanda yaşanırken, alanda yapılan tüm alışverişler Kitvak Vakfına bağışlandı. Gündoğdu Meydanı’nda toplanan hayırsever İzmirliler, müzik eşliğinde keyifli de bir gün geçirdiler. Sırası ile sahne alan Ankaralı popüler grup Sütlü Kakao, Club En Velo’nun başarılı solistleri Arda Türegün ve Ayla, sonrasında Sercan Toker, O Ses Türkiye’nin dikkat çeken yarışmacısı Alaaddin Kılıç halka açık konser verdiler.

Yeme-içme standları ve Klasik Otomobil sergisinin açılışı ile başlayan organizasyon etkinlik akşam saatlerine kadar Burcu Tuna sunuculuğuyla devam etti. Halka açık olan organizasyonda ünlü dizi oyuncuları Celil Nalçakan, Ecem Çalık, Ataberk Mutlu’da yer aldı. Moda Yazarı "Ümit Temurçin'in" Moderatörlüğünde ekranların sevilen Fenomeni "Semih Öztürk" kız arkadaşı Kürretülayn Matur ile birlikte yeni şiir kitabı Ahfa hakkında alanda söyleşi gerçekleştirdi ve "Ahva" adlı kitabını imzaladı.

Fotoralli yarışmasınının birincisi Modacı Dilek Süslüer birinci olurken, ikinci İşletmeci Kemal Şentürk, üçüncü Özge Özcan oldu. Organizasyon Arda Türegün konseri ile son bulurken, Kitvak yetkilileri tüm katılımcılar ve destek olanlara teşekkürlerini sunmayı ihmal etmedi.

 

 

 

HABER: Mesut Varlık
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN