HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Nisan 2018

Cemiyet'in Ünlüleri Akmerkez'de Görütülendi

Magazinizmir
Keremcem, Esra Eron ve Tamer Karadağlı Akmerkez'de görütülendi.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem Akmerkez'deydi.Bir süredir ekranlardan uzak kalan ünlü şarkıcı, yeni şarkıları için çalışmalarına devam ettiğini belirtti. Bir mağazadan sipariş ettiği ürünü almaya geldiğini söyleyen Keremcem, giyim ve spor mağazalarını da gezerek alışveriş yaptı.

Ünlü model ve sunucu Esra Eron Akmerkez’deydi. Çocuk giyim ve oyuncak mağazalarından alışveriş yapan Eron, kızı Alya’nın doğum günü olduğunu ve sınıf arkadaşlarıyla birlikte kutlayacaklarını belirtti. Eksik birkaç şeyi tamamlamak ve kızına hediye almak için geldiğini söyleyen güzel sunucu alışverişini tamamlayıp doğum günü organizasyonunu yapacağı mekâna gitti.

'Çocuklar Duymasın' dizisinin usta oyuncularında Tamer Karadağlı da önceki gün Akmerkez'deydi. Dünyaca ünlü bir saat mağazasına uğrayan ünlü oyuncu, daha önce bakım için bıraktığı saatini almaya geldiğini belirtti. Dizi setinden arta kalan zamanlarını kızı Zeyno ile geçirmekten büyük keyif alan Karadağlı, daha sonra yemek katına çıkarak kızı için müzik akademisine uğrayıp enstrümanları inceledi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN