HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Temmuz 2016

Çamlaraltı Koleji'nde Mezuniyet Sevinci Yaşandı

Magazinizmir
Özel Çamlaraltı Koleji, Balçova Kaya Termal Otel'de düzenlenen geleneksel balo ile Anadolu Lisesi ve Güzel Sanatlar Lisesi mezunlarını yeni yaşamlarına uğurladı.

60 yılı aşkın süredir İzmir’de ve Türkiye genelinde eğitim alanında çok sayıda başarıya imza atan Çamlaraltı Koleji’nin mezuniyet balosunda öğrenciler mezun olmanın sevincini yaşarken, okul yönetimi ve öğrenci velileri öğrencilerin mutluluğuna eşlik etti.

Çamlaraltı Koljei’nde gösterdikleri başarıyla arkadaşları arasında ilk üçe giren öğrencilere Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü tarafından plaket verilirken okul birincisi Ezgi İrem Hazırcı, yaş kütüğüne plaket çaktı.

Barış İçinde Bir Türkiye Vurgusu

Baloda konuşan Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü Gülçağ Gençer Atatürk Havalimanı’nda yapılan terör saldırısını kınayarak "Bundan sonraki hayatımızda çocuklarımıza daha güzel bir gelecek bırakabilmek adına daha çok çalışacağız. Barış içinde bir Türkiye için Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda yürüyeceğimize söz veriyoruz. Ülkemiz ve sizler için, yarınların bugünlerden daha güzel olmasını diliyorum. Güzelliklerin paylaşılması, sıkıntıların aşılması adına Çamlaraltı Koleji’nin kapıları, tüm mezunlarımıza olduğu gibi sizlere de her zaman açıktır" dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN