HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Aralık 2016

Çamlaraltı Koleji Kahvaltıda Buluştu

Magazinizmir
2016-2017 eğitim ve öğretim yılının başlamasının ardından seçimle yeni yönetimi belirleyen İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Okul Aile Birliği, ayağının tozuyla etkinliklere start verdi.

Yeni dönemin başlangıcıyla birlikte Çamlaraltı Ailesi'ne yeni katılan velilern yanısıra, uzun zamandır Çamlaraltı Ailesi'nin birer üyesi olarak benimsenen eski velilerin biraraya geldiği kahvaltı organizasyonunda Çamlaraltı Koleji'nin eski mezunları da katıldı. kahvaltı organizasyonunda eski ve yeni velilerle mezunlar bağlarını kuvvetlendirdi.

Okul Aile Birliği'nin yoğun çalışmaları sonucunda Balçova Termal Otel'de düzenlenen kahvaltı organizasyonunda minikler animatörler eşliğinde eğlenceli vakit geçirirken, veliler, idareciler ve mezunlar da tanışma, kaynaşma ve sohbet etme imkanı buldular.

Köklü ve Büyük Bir Aileyiz

Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü Gülçağ Gençer, Çamlaraltı ruhu içinde eski ve yeni veliler ile mezunların buluşmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Nesillerdir devam eden Çamlaraltı kültürünün çok köklü bir aile kültürü olduğunu aktaran Gençer "Biz Çamlaraltılılar olarak köklü ve büyük bir aileyiz. Her yıl da biraz daha büyümeye devam ediyoruz. Ailemize yeni katılan öğrencilerimze ve velilerine aramıza hoşgeldiniz diyoruz" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN