Buca Rotary'den Candan Çilingiroğlu'na Ödül

Buca Rotary Kulübü her yıl geleneksel olarak verdiği Meslek Hizmet Ödülü’ne bu yıl Candan Çilingiroğlu’nu layık gördü.Ödülünü Rotary 2440. Bölge Guvernörü Reha Akın’ın elinden alan Çilingiroğlu, topluma yararlı hizmetleri bulunan bir kulübün üyeleri tarafından Meslek Hizmet Ödülü’ne layık görüldüğü için gurur duyduğunu söyledi.

Konak Best Western Oteli’nde düzenlenen ödül törenine Rotary 2440. Bölge Guvernörü Reha Akın, Buca Rotary Kulübü Başkanı Ersan Odaman ile çok sayıda üye katıldı.

"Çilingiroğlu'nu Takdirle Takip Ediyoruz"

Ödül töreni öncesinde bir konuşma yapan Buca Rotary Kulübü Başkanı Ersan Odaman, uzun zamandan beri İzmir iş dünyasında başarılarıyla adından söz ettiren ve en son İzmir İş Kadınları Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı sırasında hayata geçirdiği projeler nedeniyle Candan Çilingiroğlu’nu ödüllendirmek istediklerini söyledi. Çilingiroğlu’nun çeşitli sivil toplum kuruluşlarında bugüne kadar pek çok önemli görevi başarıyla yürüttüğünü belirten Odaman, “Kendisini takdirle takip ediyoruz. İzmir ve şehrimizin kadınları için daha birçok yararlı proje yapacağına inanıyor ve kulübümüz adına başarılarının devamını diliyorum" dedi.

"Buca Rotary'den Ödül Almak Gurur Verici"

Bugüne kadar toplum yararına gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Buca Rotary Kulübü’nün kendisinin yaptığı çalışmalarından ötürü ödüle layık görmesinin gurur verici olduğunu belirten Candan Çilingiroğlu ise başta Bölge Guvernörü Reha Akın, Buca Rotary Kulübü Başkanı Ersan Odaman ile kulüp üyelerine teşekkürlerini sundu. Öte yandan, 1998 yılından beri faaliyette bulunan Buca Rotary Kulübü’nün ilk kadın üyesi olarak seçilen Aylin Paksoylu’ya ise Başkan Odaman tarafından kulüp rozeti takdim edildi. 

 

 

Haber: Mesut Varlık

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Buca Rotary Kulübü İzmir, İzmir Buca Rotary Kulübü, Candan Çilingiroğlu, Reha Akın, Konak Best Western Oteli, Ersan Odaman, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti