HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 3 Aralık 2018

Boğaz'da Raşit Bağzıbağlı Rüzgarı

Magazinizmir
Moda tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı, Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da bu yıl ikincisi düzenlenen Wedding By The Bosphorus Düğün Festivali’nin açılış defilesini görkemli bir şov ile yaptı.

Defilede 25 model Raşit Bağzıbağlı’nın 25 parçadan oluşan 2019 İlkbahar - Yaz Sezonu koleksiyonunu Yasin Soy koreografisinde podyuma taşıdı.

Defile için özel olarak; Designia Istanbul Weddings&Events organizasyon, Rusya’da üretilen el yapımı çiçek avizeler, frozen çiçekler ve simli ip perdeler ile hazırladığı dekorda, kıyafetlerin asaletini tavana yansıttı.
Bu özel gecede Özge Özder ve Çin’de Türkiye’yi temsil edip, Dünya Mankenler Kraliçesi Yarışması’nda birincilik unvanını alan Miss Turkey 2017 2.si Pınar Tartan ’da ünlü modacıyı yalnız bırakmadı.

Defile sonrası objektiflerin karşısına geçen moda tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı, son zamanlarda kimin gelinliğini dikmeyi hayal ettiniz sorusuna; “Jennifer Lopez -Alex Rodriguez evleneceklerinin sinyalleri verdi… Jennifer Lopez’e rüya gibi bir gelinlik dikmek isterdim” dedi.

Açılış defilesinin ardından 2 gün boyunca 1 ve 2 Aralık tarihlerinde devam edecek festivalde düğün hazırlığı yapan çiftler, merak ettikleri tüm sorulara cevap bulacaklar.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN