Bisquitte'ten Çiftlere Değil, Yalnızlara Özel Sevgililer Günü Sürprizi

Geniş ve farklı menü içeriğinin yanı sıra; eğlenceli tarzıyla da özellikle gençlerin beğenisini toplayan Bisquitte Café & Restaurant, yaklaşan Sevgililer Günü’nde çiftler yerine yalnızlara özel ve alışılmışın dışında bir kampanyaya imza atıyor.İzmir ve Manisa'da toplam 6 şubeyle hizmet veren Bisquitte'in sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği kampanyayla toplam 6 kişi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde İzmir üzerinde
helikopter turu kazanacak.

Kampanyaya katılmak isteyenler, Bisquitte'in Instagram sayfasını beğenenerek #yalnizlardaucar hashtagiyle yalnızlığını anlatan fotoğraflar paylaşacak.

12 Şubat Cuma günü saat 24.00'e dek katılımın süreceği kampanyanın sonucu da ertesi gün, yine Instagram üzerinden katılımcılara duyurulacak.

Yalnızlar da Uçar!

Sevgililer Günü’nde tüm firmaların çiftlere özel etkinlikler gerçekleştirdiklerini ve yalnızlara yönelik bir kampanya bulunmadığını söyleyen Bisquitte’in Kurucu Ortaklarından Arda Galin, "Yalnızlar da Uçar" kampanyasıyla sıradışı bir etkinliğe imza atacaklarını söyledi.

Galin, "Geçtiğimiz yıl çiftlere özel bir kampanya gerçekleştirdik. Bu yıl da, yalnızların yanında olalım diye düşündük. Gençlerin yaşamında sosyal medyanın öneminin farkındayız. O nedenle Instagram üzerinden bir fotoğraf yarışması düzenledik. Her katılımcı #yalnizlardauçar hashtagini kullanarak yalnızlığını anlattığı bir fotoğraf paylaşıp, çekiliş sonucunda bu unutulmaz ödülü kazanacak ve kazanan 6 kişi Sevgililer Günü’nde İzmir semalarında gezme şansı yakalayacak" diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bisquitte İzmir, İzmir Bisquitte, Bisquitte Café & Restaurant İzmir, İzmir Bisquitte Café & Restaurant, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti