Barçın Spor, "Koşu"lsuz Rahatlık Sunuyor

Spor giyim perakende sektörünün İzmirli devi Barçın Spor, dünyanın önde gelen spor markalarının ürünlerini getirdiği mağazalarında Puma’nın yeni koşu ayakkabısı Ignite’ı müşterilerinin beğenisine sundu. Puma Ignite nefes alabilir file dış yüzeyi ile rahat bir kullanım sağlıyor.35 mağazası ile Türkiye çapında yıllık 9 milyonu aşan müşterisine hizmet veren Barçın Spor, kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyor. Spor ürünlerinde dünyanın dev markalarının son teknolojiyle geliştirilmiş ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Bu anlamda koşu esnasında ekstra verimlilik sağlayan Puma Ignite koşu ayakkabısını spor severlerin beğenisine sunduklarını belirten Barçın Spor Genel Müdürü Celal Kaya, "Nefes alabilir file dış düzey sayesinde rahat bir kullanım sunan Puma Ignite koşu ayakkabıları, enerji dönüşü sağlayan ve hava koşullarından etkilenmeyen Pu Ignite formüllü köpük ve ayak kemerini saran Eva iç taban köpüğüyle esneklik ve konforu bir arada sunuyor. Dış taban ortasında derin kanal özelliği ile sorunsuz adımlar atabilmenizi sağlayan Ignite spor ayakkabı, EverTrack teknolojili kauçuk dış taban sayesinde sağlam bir kavrayış ve çekiş gücü yaşatır" dedi.

Barçın Spor farkıyla tüketiciye ulaştırılan Puma Ignite, iç yüzeyde nefes alabilirliği arttıran gözenekli tekstil astar özelliğine de sahip. Zikzaklı taban yapısı, yerle temas anında sertleşerek enerji dönüşümü de sağlıyor.

Barçın Spor olarak son model ürünleri müşterileriyle tanıştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Genel Müdür Celal Kaya, "Puma’nın yeni koşu ayakkabısı Ignite, aynı isme sahip yeni yastıklama malzemesiyle darbe etkisini emerken, maksimum rahatlık ve ayak hareketlerine göre şekillenen oldukça esnek bir yapıya sahip" şeklinde konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Barçın Spor İzmir, İzmir Barçın Spor, Puma Ignite İzmir, İzmir Puma Ignite, Celal Kaya, İzmir Mağazaları, İzmir Cemiyeti