Balayı Tatili Barcelona'da

Yaşar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu Tetrapak'ta planlama koordinatörü olarak görev yapan Levent Şaşal ile Dimes'te Satınalma uzmanı olarak görev yapan Ece Çiner yaşamlarını birleştirdi.2011 senesinde yüksek lisans yaptıkları sırada tanışarak birbirlerine aşık olan genç çift 4 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz sene Tepekule A7 Şehir Kulübü'nde düzenlenen nişan töreniyle taçlandırmıştı.

Çiftin Tepekule Özel Günler Kordelya salonunda gerçekleştirilen düğün davetine 350 davetli katıldı. Damat Levent Şaşal'ın şahitliğini Üzeyir Gültekin, gelin Ece Çiner'in şahitliğini ise anneannesi 85 yaşındaki Nebahat Uysal üstlendi.

Damatlığın Tween'den seçildiği gecede gelinliği ise damadın annanesi Nurten Aslın dikti. Geceye katılan davetliler gece boyunca İzmirli tanınmış ses sanatçısı Ersin’in seslendirdiği şarkılarla gönüllerince eğlendi. Yeni evli çift balayı tatili için önce 3 gün Bodruma sonrasında ise Barcelona’ya hareket etti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yaşar Üniversitesi izmir, izmir Yaşar Üniversitesi, Tetrapak izmir, izmir Tetrapak, Levent Şaşal, Dimes izmir, izmir Dimes, Ece Çiner, Tepekule A7 Şehir Kulübü izmir, Tepekule Özel Günler Kordelya salonu izmir, Üzeyir Gültekin, Nebahat Uysal, Tween izmir, Nurten Aslın, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti