Balayı Kıbrıs'ta

Ergünler İnşaat'ın sahibi Mümin Ergün ve Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu Gizem Bayur, Kaya İzmir Thermal& Convention'da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.Geçtiğimiz sonbaharda nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.
Nusret Bayur ve Yadigar Bayur’un kızları Gizem Bayur’un nikah masasındaki şahitliğini Eda Ceyhan, Görkem Bayur üstlenirken Ertan Ergün ve Gönül Egün’ün oğulları Mümin Ergün’ün şahitliğini Ersin Öztop ve Erat Cesur üstlendi. Çiftin nikahını Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol kıydı.
Simge Modaevinin şıklığını yansıtan gelinliği ile Gizem Bayur göz doldururken Mümin Ergün’ün Kupon By Tosyalı imzasını taşıyan damatlığı ile konuklardan büyük beğeni topladı. Çağlar çiçekçiliğin organizasyonunu yaptığı düğün töreninin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.
Çift balayı için Kıbrıs’a gideceklerini belirtti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ergünler İnşaat izmir, İzmir Ergünler İnşaat, Mümin Ergün, Gizem Bayur, Kaya İzmir Thermal& Convention, Nusret Bayur, Yadigar Bayur, Eda Ceyhan, Görkem Bayur, Ertan Ergün, Gönül Egün, Ersin Öztop, Erat Cesur, Halil İbrahim Şenol, Kupon By Tosyalı İzmir, Çağlar çiçekçilik organizasyon İzmir, Etistar fotoğrafçılık İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir cemiyet hayatı