Balayı Amerika'da

Emay Besi ve Hayvancılık'ın sahiplerinden Hande Mümin ile Audi Elektrik'te satış temsilcisi olarak görev yapan Caner Bombar, Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.İsmail ve Emine Mümin’in kızları Hande Mümin’in nikah masasında ki şahitliğini Melih Mümin üstlenirken Tanju ve Aynur Bombar’ın oğulları Caner Bombar’ın şahitliğini Ayhan Tırpancı üstlendi.
Geçtiğimiz kış nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı çifti bu özel günlerinde de sevenleri yalnız bırakmadı. Hande Mümin’in Vakko şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Caner Bombar’ın Damat Tween imzasını taşıyan damatlığı göz doldurdu.
Beyaz Lale Organizasyonun düzenlediği düğün töreninin en güzel anları Etistar fotoğrafçılığın objektifi ile ölümsüzleşti. Çift balayı için rotayı Amerika’ya çevirdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Emay Besi ve Hayvancılık, Emay Besi ve Hayvancılık İzmir, Hande Mümin, Audi Elektrik İzmir, Caner Bombar, Kaya İzmir Thermal&Convention, İsmail Mümin, Emine Mümin, Melih Mümin, Tanju Bombar, Aynur Bombar, Ayhan Tırpancı, Vakko İzmir, Damat Tween İzmir, Beyaz Lale Organizasyon İzmir, Etistar fotoğrafçılık İzmir