HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 2 Temmuz 2018

Baba Balık Ünlü İsimleri Ağırlıyor

Magazinizmir
Alaçatı'nın gözde mekanlarından Club Baba Köyiçi'nde açılan Baba Balık, özgün lezzetlerinin yanı sıra; fiyat ve kalite performansıyla büyük beğeni topluyor.

Ünlü isimlerinde uğrak mekanı olmaya başlayan Baba Balık, geçtiğimiz gün akşam ünlü oyuncu Celil Nalçakan’I misafir etti. Tatil için Çeşme’de bulunan başarılı oyuncu yakın arkadaşlarıyla birlikte akşam yemeği yedi. Yemek öncesi görüntülediğimiz Celil Nalçakan yeni sezon öncesi dinlendiğini belirtti.

İzmirli işadamları Aygün Cicibaş, Melih Duralı, Ali Toyran ve Mahmut Kaya'nın ortaklığıyla kurulan Baba Balık, 7'den 70'e müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veriyor.

Gıda sektörüne 2 yıl önce girdiklerini belirten Kurucu Ortak Aygün Cicibaş, Baba Balık'ta işinin ehli ve deneyimli bir ekibi bir araya getirdiklerini söyledi.

21 yıldan beri sektörde hizmet veren Baba Balık'ın deneyimli Şefi Hilmi Azboy ile birlikte yaklaşık bir ay boyunca mönü üzerinde çalıştıklarını dile getiren Aygün Cicibaş, özgün balık meze ve salata çeşitleriyle kısa sürede müdavimlerini yarattıklarını dile getirdi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN