Arçelik, "2016'ya Merhaba" Dedi

Arçelik çalışanları ve bayileri, Kaya İzmir Thermal& Convention'da düzenlenen '2016 ya merhaba gecesi'nde bir araya geldi.Arçelik İzmir Satış Müdürü İlker Sezer, Arçelik İzmir Şube Müdürü Hakan Aydınlı’nın ev sahipliğinde geceye Arçelik bayileri ve çalışanları katıldı. Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı gecede konuşma yapan Arçelik İzmir Müdürü İlker Sezer, "Ekonominin çalkantılı bir döneme gireceğini biliyorduk. Arçelik olarak büyüme sağladık. 2016 yılında da büyümeye devam edeceğiz. Yoğun ve keyifli geçen bir yılın ardından çalışanlarımızla önümüzdeki seneye hazırlanmanın mutluluğunu yaşıyoruz..

Amacımız bu gecede Arçelik çalışanlarına yılın son günlerinde keyifli ve müzik dolu bir gece yaşatmak" dedi. Sağlıklı iletişimin altını çizen Sezer, "İletişimiz üst seviyede tutmak önemlidir. Arçelik bayi çalışanları, servis çalışanları ve personeli oldukça başarılı bir yıla imza atmıştır" şeklinde konuştu.

Geceye katılan konuklar canlı müzik eşliğinde coşkulu bir gece geçirdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal& Convention, Arçelik Yılbaşı Kutlaması İzmir, İlker Sezer, Hakan Aydınlı, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı