HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Temmuz 2019

ALAÇATI’DA NEFES ALDIRAN MEKAN

Magazinizmir
Çeşme turizminin parlayan yıldızı olan Alaçatı’da yeni bir mekan daha tatil, lezzet ve eğlence tutkunlarının yeni adresi olmayı başardı.

Çeşme turizminin parlayan yıldızı olan Alaçatı’da yeni bir mekan daha tatil, lezzet ve eğlence tutkunlarının yeni adresi olmayı başardı. İzmir Bayraklı’da bulunan ‘Efendiler Kulübü’ artık Alaçatı pazaryerine yürüyerek 3 dakikalık mesafede misafirlerini ağırlıyor. 15 yılı aşkın tecrübesi ile İstanbul’da bir çok mekana imzasını atan başarılı işletmeci Mertcan Boylu bu kez tecrübesini ‘Efendiler Kulübü’nde gösteriyor. Osman Efe Kayabaşı’nın İzmir’den sonra Alaçatı’ya kazandırdığı mekan, bünyesinde ayrıca 6 odalı butik oteli de barındırıyor.Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu ve yemek programı sunucusu Onur Büyüktopçu’da soluğu mekanda alan ünlüler arasındaydı . Büyüktopçu lezzetlere tam not verirken, Mertcan Boylu ile de bol bol fikir alışverişinde bulunmayı da ihmal etmedi.

LEZZET VE KALİTE ÖNEMLİ

Lezzet, eğlence ve dinlenceyi bir arada barındıran, otopark sorunu olmadan misafirlerin otomobilleri ile mekanagelebilmeleri ise ayrı bir avantaj sağlıyor. Mutfaktan çıkan lezzetli menüler eşliğinde zeytin ağaçları altında 80’li ve 90’lı yılların müziklerini dinleyen Alaçatı tutkunları, daha sonra djtarafından çalınan müziklerle eğlencesine devam ediyor. Haftanın üç günü sanatçıların sahne aldığı ‘Efendiler Kulübü’ için “Alaçatı’nın nefes alan mekanı” diyen Mertcan Boylu, “Biz burada lezzeti, kaliteli müziği, özenli sunumu ve dinlence imkanını sunuyoruz. Köyiçi’nin kalabalığından uzak aynı zamanda yürüyerek üç dakika mesafedeyiz, farkımız kalitemiz “ diye konuştu.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN