Akşamcı Meyhane ve Outside Bistro'da Muhteşem Açılış!

Başarılı işletmeci İbrahim Akçakaya koordinatörlüğünde 20 Nisan Çarşamba akşamı açılan, “Akşamcı Meyhane” ve “Outside Bistro” ile Mavişehir iki yeni konseptle buluştu…Meyhane kültürüne yepyeni bir soluk getiren “Akşamcı Meyhane” Nezih Üçler’in sahne aldığı açılış gecesinde, müzikseverlere harika bir akşam yaşattı. Kadehler tokuşturuldu, en güzel şarkılarla felekten bir gece çalındı.

Mavişehir’in vazgeçilmezleri arasına girecek olan bir diğer mekan Outside Bistro da son moda müzikler ile muhteşem bir Dj performansı eşliğinde sabahlara kadar süren bir eğlenceye imza attı.

Bir hayli ilgi gören Akşamcı Meyhane ve Outside Bistro, İzmir’in en çok tercih edilen mekanlarından biri olacağını açılış gecesinde de göstermiş oldu.

Sınırsız eğlence ve keyif için artık İzmir’in kalbi Mavişehir’de atacak…

Akşamcı Meyhane Rezervasyon : 0232 324 36 06 / 0552 207 36 06
Outside Bistro Rezervasyon : (0232) 324 36 06
Adres : Caher Dudayev Bulv. Mavişehir

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER akşamcı meyhane, outside bistro, izmir açılış, izmir davet, izmir mekan rehberi, izmir magazin, magazin izmir, akşamcı meyhane nerede, akşamcı meyhane telefon, akşamcı meyhane adres, outside bistro adres, outside bistro telefon, outside bistro iletişim, outside bistro hakkında, outside bistro nerede