HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 20 Mart 2018

Ajda Pekkan: ''Güvenebileceğim Beni Taşıyacak Bir Erkek Bulsam Her Şeyi Bırakır Giderim''

Magazinizmir
Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı "Lifetime tv" Türkiye’de Nisan 2016’da başlayan yayın hayatına tüm hızıyla devam ediyor.

Kadınlara umut olacak, ilham verecek yepyeni projesi #seninmucizen'in ilk bölümü Ajda Pekkan ile başladı!

İlk bölümün konuğu olan Ajda Pekkan hayatı boyunca yaşadığı zorluklardan ve bu zorlukların hayatına ve kariyerine etkisi ve özel hayatı ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Evlilik nedir merak ediyordum, ilk evliliğimi Coçkun Sapmaz ile yaptım yanlış yaptığımı hemen anladım o yüzden hemen kısa kestim olayı… Sonradan Ali Bars ile mantık izdivacı yapayım dedim. İyi olması, her şeyden önce akıllı, kültürlü olması önemliydi, para değil önemli olan. Ben ne alabilirim akıl olarak. Öyle bir evlilik yaptım 6,5 yıl evli kaldım ve ben çalışmadım" diyen Ajda Pekkan evliliği süresi boyunca, hiç çalışmadığını ve bu dönemde başarılı bir ev kadını olduğunun altını çizdi. Şuanda hayatında aşk var mı sorusuna beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor ,güvenebileciğim bir erkek karşıma çıksa her şeyi bırakır giderim açıklaması yapan Ajda Pekkan son ilişkisi ile ilgili ilk bilgiyi de #seninmucizen programına yaptı.Daha önce kimseye anlatmadıklarını #seninmucizen 'de Esra Oflaz'a anlatan Pekkan'ın daha önce duyulmayan itirafları sevenlerini çok şaşırttı!

Herkesin hayatında kimseyle paylaşmadığı, sadece kendisine sakladığı, acısını da, hüznünü de içinde yaşadığı olaylar vardır. Bu olayların tümü günün sonunda sizi siz yapan en önemli unsurlardır. 18 Mart Pazar akşamı Lifetime TV’de Ajda Pekkan ile başlayan #seninmucizen isimli program ömür boyu başarı yakalamış ülkemizin önemli sanatçılarının bugünlere gelirken yaşadıkları ve daha önce hiçbir yerde paylaşmadıkları, onları onlar yapan acıları, zorlukları, mücadeleleri ve kendi mucizelerini gün yüzüne çıkartacak.

Ajda Pekkan ile başlayan program İdil Biret, Serra Yılmaz, Hülya Koçyiğit ve Muazzez Abacı ile devam edecek. Programın ev sahipliğini Lifetime tv Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya moderatörlüğünü Lütfiye Pekcan yapıyor.

Tüm Türkiye’nin sevgi ve ilgiyle takip ettiği sanatçıların hayatlarında yaşadıkları zorluklar, mücadeleler izleyicilere umut olmanın yanı sıra en sevilen sanatçılar hakkında bilinmeyen gerçekler ortaya çıkacak!
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN