Agora Rotary Kulübü’nün Başkanlık Devir Teslimi Yapıldı

Agora Rotary Kulübü'nün 2015- 2016 dönem başkanı Turizmci Emre Gezgin, törenle başkanlık bayrağını Gençiz Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Gençer'e devretti.Küçük Kulüp Alyans Restoran’da düzenlenen devir teslim törenine 2015-2016 dönem guvernörü Reha Akın, guvernör yardımcıları ile Agora Rotary Kulübü’nün üyeleri katıldı.

Törende konuşan başkan Emre Gezgin, 7 yeni üyeyle güçlerini arttırdıklarını ve güçlü, büyük ve insana dokunan 12 proje ürettiklerini söyledi. Geliştirdikleri başarılı projelerle Uluslararası Rotary'nin de dikkatini çektiklerini belirten Gezgin, "Uluslararası Rotary’nin dikkatini çeken projeler bize “Başkanlık Takdirnamesi’ getirdi. Yaşlı ve Alzheimer hastaları bakım kursları, Toplu ulaşımı özendirici 'Arabam otoparkta' trafik projesi, Türkiye ile Fas ve Polonya arasında hizmet komiteleri oluşturulduğu dönemimizde de 5 başarılı öğrenciye maddi destek vermeyi sürdürdük" dedi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Agora Rotary Kulübü İzmir, İzmir Agora Rotary Kulübü, Emre Gezgin, Osman Gençer, Gençiz Fuarcılık İzmir, İzmir Gençiz Fuarcılık, Küçük Kulüp Alyans Restoran İzmir, İzmir Küçük Kulüp Alyans Restoran, Reha Akın, Agora Rotary Kulübü İzmir, İzmir Agora Rotary Kulübü, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti