MAGAZİN -- 4 Ocak 2016

AdresGezgini ve İzmir’in 10. Yıl Gururu

Magazinizmir
Türkiye'nin en iyi internet reklamcılığı ajanslarından birisi olan İzmir merkezli AdresGezgini'nin kuruluş yıldönümü Folkart Crete Restoran'da düzenlenen geceyle kutlandı.

 AdresGezgini bundan 10 yıl önce üç akademisyen Dr. Bora Mocan, Dr. Şükrü Ozan, Dr. İlker Tanyer ve Nejla Mocan tarafından İzmir Teknoloji Geliştirme merkezinde kurulmuştu.

Hem 10. Kuruluş yılını hem Folkart Towers ofislerine taşınmalarını hem de yaklaşan yeni yılı kutlayan AdresGezgini çalışanları arasında yapılan çekilişle 2 kişiye Boyalık Beach Otel’de tatil, bir kişiye de akşam yemeği ve SPA hediye edildi.

Google’dan Platin Ajans ve All-Star Ödülü

Gecenin açılış konuşmasını yapan Kurucu Ortak Nejla Mocan, bundan tam 10 yıl önce hayata geçirdikleri AdresGezgini’nin bugün 30 bini aşkın kurumsal firmaya hizmet veren sektör lideri bir şirket haline geldiğini söyledi. Ekip arkadaşlarıyla birlikte her zaman en iyiyi hedeflediklerini belirten Mocan, özellikle gösterdikleri üstün performans nedeniyle aralıksız olarak her çeyrek performans değerlendirmesinde Google tarafından Platin Ajans ödülü; yıllık performans değerlendirmesinde All-Star Ajans Ödülü’ne layık görüldüklerini söyledi. Bu bağlamda 65 üst düzey hizmet sertifikası ile Avrupa’nın en yetkin Google AdWords ajansının Londra, Berlin, Paris, Roma, Amsterdam ya da İstanbul’da değil de İzmir’de olmasından ayrıca gururlu olduklarını söyledi.

Her biri alanında uzman olan 41 çalışanıyla Google ve Facebook reklam platformlarına ek olarak YouTube, Instagram, Yandex, LinkedIn gibi popüler mecralarda da çağdaş reklam çözümler sunmaya devam edeceklerini söyleyen Mocan, AdresGezgini’nin sektörün öncüsü olmayı sürdüreceğini söyledi. Gecenin sonunda şirket yöneticileri ile çalışanlar hep birlikte 10. Yıl pastasını kestiler.

FACEBOOK İLE BAĞLAN