HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 5 Aralık 2017

Accor Hotels’in Ellinci Yılı Onuruna Swiss'te Davet Verildi

Magazinizmir
Swissotel Büyük Efes, ait olduğu Accor Hotels zincirinin ellinci yılını, İzmir’deki önemli davetlerin 1964’ten beri ev sahibi olan Büyük Efes Otel’in eski günlerini anımsatan çok özel bir gece ile kutladı.

700 kişinin katıldığı özel organizasyonda, İzmir’in önde gelen isimleri otelin ikramları ile ağırladı. Süslemeleri Exixiz Organizasyon tarafından gerçekleştirilen gecenin sunuculuğunu Hakan Urgancıoğlu üstlendi.

Yaptığı konuşması ile konukları selamlayan Otel Genel Müdürü Rıza Elibol, "Bu yeni çatı altında siz değerli misafirlerimize sıcak ve samimi hizmetimizi sunarken bizimle geçirdiğiniz her dakikayı anlamlı birer seyahat anısına çevirmeye kendimizi adamaya devam edeceğiz. Bir yandan Ege Bölgesi’nin ilk beş yıldızlı oteli Büyük Efes’in mirasını gururla taşıyacağız, diğer yandan ise Swissotel’in eşsiz kalite anlayışına sadık kalacağız.İşte kendimize ait bu renklerimizle Accor Hotels ailesine adım attık ve Accor Hotels’in 50. yılını gururla kutluyoruz" dedi. Konuşmanın ardından Django Reinhardt ve Sidney Bechet’nin izinden giden, misafirleri 1920’ler ve 1930’lara götüren 'Jazz Manouche' tarzı ile Flapper Swing grubu sahneye çıktı.

Sahne kostümleri ve şarkılarıyla davetlilere keyifli dakikalar yaşatan topluluğun başarılı performansının ardından yapılan özel çekilişte, misafirlere beş yurt dışı destinasyonu olmak üzere toplamda 13 farklı ödül verildi. Zurich, Dubai, Barselona, Bakü ve Talin’deki Swissotel ve Fairmont’larda iki gecelik konaklama ödüllerinin açıklandığı dakikalar, gecenin en çok alkışlanan anı oldu. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN