HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Aralık 2016

8.Yıla Görkemli Kutlama

Magazinizmir
Karşıyaka Life 8. Yaş kutlama & İzmir'in En'leri Ödül Töreni İzmir Arena'da bin kişinin üstünde katıldığı muhteşem bir gece ile kutlandı.

Sanat, iş ve Medya dünyasının buluştuğu gece, SoEstetik ana sponsorluğunda ve Bayraktar Otomativ, Villafors, Ege Beta, Ata Sağlık, Seyahatbank, Ege Ender Asansör, Flex Catering, yan sponsorluğu ile gerçekleşti.

Hakan Doğanay’ın sunduğu gecede İzmir Express sahnesi ile coştururken, Ödül alan Aslızen ve Ege de şarkılarıyla renk kattı.İzmir’in En’leri Ödül Töreninde konuşma yapan Karşıyaka Life Dergisi İmtiyaz Sahibi Güliz Eğrihancı "Sosyal sorumluluk çalışmaları ile toplumda önemli yerleri olan kişi, grup ve kurumlara bu yıl ki ödüller" dedi.

Ödülleri, En iyi çalışan vakıf KİTVAK, Manş denizini 2 etapta yüzerek geçen ilk Türk sporcu olan Emre Erdoğan, 9 bölge 9 festival projesi ile Turizmi 12 aya yayma çalışmalarında başarılı olan Çeşme Belediye Başkanlığı, En iyi Hizmet projesi Karşıyaka Belediye Başkanlığı, En başarılı modacı Dilek Göktaş, En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Aslı Zen, En İyi Kısa Film Yönetmeni Hakan Doğanay, En İyi Etkinliği Konak Meydanı Okuma Grubu, Farkındalık Yaratma Başarısı İle Süslü Kadınlar Bisiklet Grubu, Yerel Basına Verdiği Destekte Ege Medya ve İzmirli sanatçı Ege aldı. Oyuncu Yener Gürsoy’dan Erol Atar’a kadar çok renkli simaların bir araya geldiği gece 8. Yaş kutlama pastası ile sona erdi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN