HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Kasım 2016

80'ler 90'lar Kostüm Partisini Çelik Coşturdu

Magazinizmir
Karşıyaka Kordelya Turizm şirketi, Best Western Premier Karşıyaka Otel’inde düzenlediği 80’ler-90’lar kostüm partisi ile katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı. DJ Hakan Küfündür ile Şarkıcı Çelik müthiş canlı performansı ve şarkıları ile herkesi 90’lı yıllara götürdü.

300 kişinin katıldığı ve muhteşem görüntülere sahne olan gecenin en büyük sürprizi ise 80 ve 90’lı yıllara ait giysi, takı, aksesuar ve makyajları ile o dönemleri günümüze taşıyan bay ve bayanların ilginç kıyafetleriydi.

Karşıyaka Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özel, Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi Ahmet Diker, Karşıyaka Life Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Güliz Eğrihancı, TRT İzmir Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Ahmet Aydın Akansu, Alem Dergisi ve Akşam Gazetesi İzmir Editörü Oya Pardak ve Posta Gazetesi İzmir Editörü Gökhan Göküşoğlu’nun jüri üyeliğini yaptığı gecede, 120 yarışmacı, Büyük Britanya Kuzey Avrupa, Balkan turunu kazanmak için ilginç kıyafetlerinin yanı sıra o yılların danslarını yaparak puan toplamaya çalıştılar.

Kordelya Travel, Best Western Premier Karşıyaka Otel’de 80’ler Ruhunu Canlandırdı

Yarışmanın şampiyonu ve birincisi 80 ve 90’ları en iyi yansıtan ve günümüze taşıyan, Güneş Keykubat, Kordelya Turizm tarafından "Britanya Turu", ikincisi Eylül Gezer, "Kuzey Avrupa Turu", üçüncüsü Muzaffer Etik ise "Balkan Turu" ile ödüllendirildi. Kordelya Travel’in kurucusu Ekrem Altay, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalıştıklarını belirterek "Yurt içi ve yurt dışı turlarındaki başarılarını bu özel geceler ile taçlandıracağız. İlginç kostümlü gecelerimiz devam edecek" dedi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN