HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 5 Nisan 2019

7. ACE OF M.I.C.E. Awards, Etkinlik ve Toplantı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Magazinizmir
Her yıl dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri’nin görkemli töreni 3 Nisan Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti.

Türk Hava Yolları, Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve İstanbul Ticaret Odası’ndan ACE of M.I.C.E.’a Tam Destek!

Törene, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı Egemen Bağış, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, Türkiye Seyahat Acenteleri Başkan Yardımcısı Selçuk Boynueğri ve birçok derneğin yönetim kurulu üyeleri ve başkanları katılım gösterdi. Törende ödül veren ve ödül alan isimlerin tamamı, ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’a ve ACE of M.I.C.E. Awards’a daha büyük ve daha kapsamlı destek vereceklerini ve Türkiye MICE sektörünü ACE of M.I.C.E. markası ile beraber büyüteceklerini açıkladılar.

Handan Boyce, Volkan Ataman, Ivana Sert

Türkiye’nin En Prestijli Ödülleri Sahipleriyle Buluştu!

“Connecting Dots” mottosuyla gerçekleştirilen 7. ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri kapsamında firmalar; Etkinlikler ve Etkinlik/Toplantı Yönetim Firmaları olmak üzere 2 ana başlık ve 22 ayrı dalda başvurularını gerçekleştirdiler. Jüri-Finalist Toplantısında, ilk elemelerden geçip son aşamaya kalan 78 finalist, Türkiye’nin en itibarlı ve prestijli ödülüne sahip olabilmek için yarıştı. Türkiye’nin en iyi markalarının üst düzey yöneticileri ve sektör profesyonellerinden oluşan 84 kişilik jüri heyeti, noter huzurunda etkinlik endüstrisinin en iyilerini belirledi. Görkemli törende, özel ödüllerle birlikte toplamda 33 ödül verildi.

İsmail Gülle Ödül

"7 Yıldır Türkiye MICE Sektörünün Başarı Kriterlerini Oluşturuyoruz!"

Törenin açılış konuşmasını, Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman gerçekleştirdi, Ataman konuşmasında: “Türkiye Turizm ve MICE sektörünün en önemli markalarını ve isimlerini, harika bir fuar organizasyonu sonrasında tekrar bir arada görmek, bizler için mutluluk ve gurur verici. Türkiye MICE sektörünün lideri ve çatı kuruluşu olarak, sektörümüzü bir araya getirmeye, başarıları ödüllendirmeye, uluslararası kongre, incentive ve etkinliklerin ülkemizde düzenlenmesini sağlayarak sektörün pazar hacmini arttırmaya, yeni vizyonlarla sizleri buluşturmaya ve sektörümüzün global arenada tanıtımı için çalışmalarımıza devam ediyoruz. En büyük arzumuz Türkiye MICE sektörünün hak ettiği gibi dünya sıralamasında en üst sıralara gelmesini sağlamak.

ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleriyle; tam 7 yıldır Türkiye MICE sektöründe hizmet veren firmaların başarı kriterlerini oluşturuyor, standartları belirliyor ve sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz. Buradan tüm jüri üyelerimize ve finalistlerimize tekrar teşekkür etmek istiyorum. Her yıl jüri toplantısında gerçekleştirilen sunumlarda ülkemiz MICE sektörünün ne kadar başarılı işlere imza attığını görmekten de gurur duyuyoruz” dedi.

Rıza Tura Tunagay, Emre Menevse, Volkan Ataman

7. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’a Dünyaca Ünlü İsimler Geliyor!

Ataman, konuşmasının devamında 2020 yılında yedincisi gerçekleşecek ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’a “Production Talks” konseptiyle dünyaca ünlü konuşmacıların katılacağını açıkladı ve şunları söyledi: “Londra Olimpiyatları’nın açılış ve kapanış gösterilerini yapan Işık Tasarımcısı Tim Rutlic, yıllardır Eurovision’un dev prodüksiyonlarını yöneten Ola Melzig, Pekin Olimpiyatlarının açılış seremonisini tasarlayan Teknik Tasarımcı Andree Veergler, FİFA dünya kupasının açılış şovunu tasarlayan LUNAT X şirketinin havai fişek tasarımcısı Frank Lohse, Kanada ve Sochi Kış Olimpiyatlarının baş koreografı Nathan Mark Wright, Şampiyonlar Ligi finali açılış gösterisinin yaratıcısı kreatif direktör Adriano Martallo ve dünyaca ünlü birçok isim 2020’de bizlerle olacak.”

Görkemli Gecede İş ve Cemiyet Hayatından 1900 Kişi Ağırlandı!

3 Nisan 2019 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Connecting Dots” konseptiyle MICE endüstrisinin Oscarları olarak bilinen görkemli törende, etkinlik ve toplantı sektörünün en iyileri açıklandı. 7. ACE of M.I.C.E. Awards’ın ışıltılı kırmızı halı seremonisi ve etkileyici sahne şovlarıyla dolu ödül törenine her yıl, iş ve cemiyet hayatından önemli isimler, MICE endüstrisi profesyonelleri ve Türkiye’nin en büyük kurumsal şirketlerinin üst düzey yöneticilerinden oluşan 1900 kişi katılım gösteriyor.

Türkiye’nin En Yaratıcı Sahnesindeki Şovlar Geceye Damgasını Vurdu!

Her yıl, davetlilerini görkemli sahne şovlarıyla büyüleyen ACE of M.I.C.E. Awards’un sahnesinde bu yıl en yeni teknolojiler büyüleyici dans şovları ve sahne performanslarıyla birleşti. Bu yılın mottosu “Connecting Dots” konseptini, diyalog, deneyim ve enerji kavramlarıyla birleştiren sahne performansları, Türkiye’nin en yaratıcı sahnesinde davetlilere benzersiz bir deneyim yaşattı. ACE of M.I.C.E. Awards sahnesi, bu yıl da yapay zeka performansıyla ve canlı şovlarla misafirleri baş döndürücü bir atmosferle buluşturdu.

Vedat Coşkun, İsmail Gültekin, Sekib Avdagic, Volkan Ataman

Ünlü Akını Yaşanan Törenin Kırmızı Halı Röportajlarını Ünlü Sunucu Dilay Korkmaz Gerçekleştirdi!

Görkemli törenin yıldızlar geçidine dönüşen kırmızı halısında bu yıl, Yıldırım Mayruk, Suzan Kardeş, Wilma Elles, Tan Sağtürk, Saba Tümer, Ivana Sert, Ahmet San, Çiğdem Tunç, Tuğba Özerk, Aslı Şafak ve Ömür Gedik gibi Türkiye’nin ünlü isimleri ve başarılı sanatçıları yer aldı. Demirören Medya Grubu ana medya sponsorluğunda gerçekleştirilecek ödül töreninin, kırmızı halı celebrity röportajlarını ünlü sunucu Dilay Korkmaz gerçekleştirdi. ACE of M.I.C.E. Awards’da her yıl, ödül kazananlar ve sahne performansları kadar geceye katılan ünlü simaların kırmızı halı şıklığı da ilgi ve merak konusu oluyor.

İşte Bu Muhteşem Gecenin Kazananları
Onur Ödülü – Türk Hava Yolları
Başarı Ödülü - Şekip Avdagiç (İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı)
En İyi Etkinlik - Figür Turizm - Teknoloji Zirvesi 2018/Turkcell
En İyi Etkinlik Jüri Ödülü - Heymo The Experience Design Company - Riot Games League Of Legends Türkiye Büyük Finali 2018
Portaxe En İyi Davet Etkinliği – Lobby Event Factory - Akfen’li Yıllar
MICE Sektörüne Katkı Ödülü – Elif Balcı Fisunoğlu (ICCA Derneği Avrupa Bölge Direktörü)
Başarı Ödülü - Yeliz Gül Ege (Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı)
D&R En iyi Gerilla Etkinliği – Proset Event - Unilever Rexona ile Ferah Yolculuklar
En İyi Yurt Dışı Turizm Yatırımı – Merit Grand Mosta Hotel
Başarı Ödülü - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürlüğü – Visit Istanbul Projesi
En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi – Vestel - Yürüteç Projesi
En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Jüri Ödülü – Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) - Eşitlik Hareketi
Ramada Kazdağları En iyi İncentive Etkinliği – Semtur - Sompo Japan Acenteler Toplantısı
EtsMICE En İyi Etkinlik Teknolojisi – Ouchhh Yeni Medya Ajansı - Ars Electronica Festival
ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines En İyi Stant Ödülü – Maestro DMC
En İyi Spor Etkinliği – Uzunetap Tanıtım Organizasyon - Garmin Runfire Salt Lake
En İyi Spor Etkinliği Jüri Ödülü – Nirvana Plus - 5. Global Run Bodrum
En İyi Festival – Ark Organizasyon & Bebekliler Derneği - Bebek Şenliği
En İyi Festival Jüri Ödülü – Ceo Event – TeknoFest
SKYhub En İyi İncentive Firması – Pronto MICE DMC
W İstanbul En iyi Uyarlama Etkinlik – Heymo The Experience Design Company – Youtube Pulse
En iyi Roadshow – Atölye Grup – Yarını Kodlayanlar
Lionel Hotel İstanbul En iyi Sahne Tasarımı – Illusionist - Tacikistan Devleti 27. Bağımsızlık Kutlamaları
En İyi Konser - Tema CC - Regnum Carya Lıve In Concert 2018
En İyi Etkinlik Prodüksiyonu – Hezarfen Danışmanlık - Ziraat Bankası Sanat Koleksiyonu Dijital Sergisi
En İyi Çocuk Etkinliği – Elli5 Event- Hayallerin İçin Kocaman Gülümse /Capıtol Avm
En İyi Stant ve Etkinlik Alanı Tasarımı – BRF MICE - Hyundai Pop Up Showroom
Ramada Plaza By WYNDHAM İstanbul Airport Asia En iyi Lansman Etkinliği – Capital Event - Mercedes-Benz Tourısmo Lansmanı
En İyi Etkinlik/Toplantı Yönetimi Firması – Krea MICE
Canon En İyi Ses-Görüntü-Işık Uygulaması – Tema CC - Türkmenbaşı Uluslararası Liman Açılışı
En İyi Çıkış Yapan Etkinlik/Toplantı Yönetimi Firması - Heymo The Experience Design Company
Türkkan Turizm En İyi Teknolojik Altyapı – Biletino - Design Week Turkey 2018
En İyi AVM Etkinliği – Kamp Pozitif & Outdoor – İstanbul- Taurus Avm Ankara Babalar & Çocuklar Kampı
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN