HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Aralık 2018

300 Şube Hedefi ile Avrupa’nın En Büyük Medical Franchise Sistemi NAZAR Beauty Clinics'in, İzmir’de İlk Şubesi Açıldı!

Magazinizmir
Avrupa’da güzellik sektörünün pazar lideri NAZAR Beauty Clinics, İzmir Bayraklı'da ilk şubesinin açılışını, renkli bir parti ile gerçekleştirdi.

Avrupa’nın en çok tercih edilen medikal franchise sistemi, karlı bir yatırım fırsatı olmasının yanı sıra; profesyonel ekibi ve sunduğu hizmet kalitesi ile de beğeni topluyor. Türkiye merkezi İzmir’de bulunan NAZAR Beauty Clinics’te; sektöründe müşterileri tarafından en çok tercih edilen son teknoloji tüm medikal cihazlar ve uygulamalar mevcut. NAZAR Beauty Clinics; Lazer epilasyon, Aqua Facial, Derma Pen, Micro Needling, Plazma Pen, Fraksiyonel Radyo Frekans, Endomasaj ve DNA Analizi uygulamarıyla müşterilerinin cilt ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Nazar Beauty Clinics, yenilikçi ve üst düzey teknolojik cihaz donanımları, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik modern uygulamaları ve uzman kadrosuyla İzmir’de de güzellik ve bakım sektöründe ses getirecek bir marka olma hedefiyle dikkat çekiyor.

20 yılı aşkın süredir sektörde lider olan Nazar Beauty Clinics, aile işletmesinden, güçlü bir franchise markasına uzanan başarı dolu marka öyküsünde şimdiye kadar bir çok yeniliğe imza attı. Avrupa’nın farklı şehirlerinde açtıkları şubelerin yenilerini tüm Türkiye'de açmayı planlayan marka, hedef kitlesi tarafından yoğun ilgi görüyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, estetik ve güzellik alanında güvenilir, etkili ve hızlı çözümleri ile öne çıkan NAZAR Beauty Clinics; bünyesindeki eğitim akademisi, teknik servis, operasyon ve pazarlama departmanlarıyla sektörde öncülükleriyle dikkat çekiyor.

NAZAR Beauty Clinics, ilk günden beri hijyen, kalite ve ileri teknoloji standartlarını koruyarak, her şubesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını titizlik ve memnuniyetle karşılıyor. Avrupa’dan sonra İzmir’in de güzellik anlayışına yeni bir soluk getirecek olan NAZAR Beauty Clinics, sektöre getireceği yenilikler ve hızla büyüyen franchise ağıyla adından çok söz ettirecek.

 


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN