HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 16 Şubat 2017

Yılmaz Erdoğan'ın Münaşaka'sı Güldürmeye Devam Ediyor

Magazinizmir
Tek kişilik gösterisi ile tekrar sahneye dönen Yılmaz Erdoğan 2,5 saatlik kahkaha tufanı "MÜNAŞAKA" ile Devajans organizasyonu ile İzmir'e geliyor.

Dijital teknoloji ile ilgili deneyimleri, sosyal medyayla ilgili güçlü tespitleri ve kendisine dair merak edilen sorulara verdiği cevaplarla Yılmaz Erdoğan seyirciyi kahkaha dolu, hakiki bir yolculuğun içine alıyor.

Gülmeye DoyamayacaksınızPerformansı sırasında "Gergedan Mevsimi" filminde başrolü paylaştığı dünyaca ünlü oyuncu Monica Belluci ve "Son Umut" filmindeki yönetmeni ve rol arkadaşı Russel Crowe ile ata bindiği sahnelerle ilgili anlattığı anılarla salonu kahkahaya boğacak olan "MÜNAŞAKA" 3 Mart Cuma ve 4 Mart Cumartesi saat 20:30’da İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde olacak.Organizasyonu gerçekleştiren BKM Ege Bölge Temsilcisi Devajans Başkanı Erhan Gölbey, "Güldürünün ustası Yılmaz Erdoğan'ı 12 yıl sonra İzmir’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İzmirli dostlarımızı 2,5 saatlik bu kahkaha tufanına bekliyoruz" dedi.Etkinliğin Biletleri: www.biletix.com, Fuar İsmet İnönü Sanat Merkezi Gişesi, Karşıyaka Pan Kitabevi, Bornova Palme Kitapevi ve Çankaya Migros Mağazası’nda…
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN