HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 25 Aralık 2019

YENİ YIL COŞKUSUNU JOLLY JOKER’DE YAŞAYIN!

Magazinizmir
Türkiye’nin farklı noktalarına yayılmış şubeleri ile enerjisini daima yüksek tutan Jolly Joker, bulunduğu her şehre özel hazırladığı yılbaşı programı ile yeni yılı hep bir ağızdan söylenen şarkılar ile karşılayacak.

Türkiye’nin en büyük konser mekanı zinciri olan Jolly Joker, 31 Aralık’ta her şubesine özel hazırladığı yılbaşı programı ile 2020’ye eğlendirerek girecek.

Canlı müzik ve eğlenceyi herkes için erişebilir kılan Jolly Joker Vadistanbul’da 31 Aralık gecesi Ceylan Ertem, unutulmaz Sezen Aksu şarkılarını seslendirecek. Türk rock müziğinin önemli seslerinden Haluk Levent& Melek Mosso ile Jolly Joker Kartal’da sevenleri ile yeni yıla girecek.

Jolly Joker Adana, Demet Akalın ile 2020’yi karşılarken, Ankara, güçlü sesi ve özgün yorumu ile fark yaratmayı başaran Cem Adrian’ıyılbaşı gecesi sahnesinde ağırlayacak.Antalyalılar 2019’a Buray ile veda edecek. Yeni yıla Evet ne Söylüyorduk ile girecek olan Bursalılar, hep bir ağızdan söyleyecekleri şarkılarla gecelerini unutulmaz hale getirecekler. Mersinliler ise Deniz Sekiile coşkulu bir kutlama yaparak 2019’u uğurlayacaklar.

Sevilen sanatçıları, en iyi teknik imkanlar ve ulaşılabilir fiyatlar ile hayranlarıyla buluşturan Jolly Joker, yılbaşı akşamı da eğlencenin odak noktası olacak!

- CEYLAN ERTEM

- MELEK MOSSO

- HALUK LEVENT

- BURAY

 

Bilgi için: 0212 347 03 30

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN