HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 3 Eylül 2019

THE BODRUM EDITION’DA MÜZİK ZİYAFETİ

Magazinizmir
BODRUM CAZ FESTİVALİ’NİN BU YILKİ KONUKLARINDAN ERKAN OĞUR “ANATOLIAN BLUES” PERFORMANSIYLA THE BODRUM EDITION’DA SAHNE ALACAK.

Bodrum yarımadasını sanat dünyasında önemli bir lokasyon haline dönüştüren ve 1-9 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek BodrumCaz Festivali; bu yıl da caz dünyasının önde gelen yerel ve uluslararası isimlerini bir araya getiriyor.

Bodrum’un masmavi sularına bakan eşsiz manzarası eşliğinde, modern zamanların amfitiyatrosu görevini üstlenen The Bodrum EDITION, festival kapsamında 6 Eylül Cuma akşamı Erkan Oğur’u konuk edecek. 1976’da ilk perdesiz klasik gitarı icat eden, modern zamanların en umut verici gitaristlerinden; seçkin caz ve blues sanatçısı Erkan Oğur’un performansıyla beraber bu yıl festivalin rotası The Bodrum Edition’a çevirilecek.

Oğur’un The Bodrum EDITION’un muhteşem sonsuzluk havuzunda saat 22:00 itibariyle gerçekleşecek performansında, “insan olma melankolisi”ni müziğine aktaracak olan Oğur, dinleyicilere adeta müzik şöleni yaşatacak. Sahnede Oğur'a eşlik edecek olan Can Çankaya, Kağan Yıldız ve Turgut Alp Bekoğlu'nun mucizevi birlikteliğiyle The Bodrum EDITION’da duyguların ses bulacağı bir yaz gecesi yaşanacak.

Oğur’un performansından önce, 2018’de Türkiye'nin en iyi açılışlarından biri olan Bodrum EDITION’ın imza restoranı BRAVA, Peru’nun ödüllü şefi Diego Muñoz liderliğinde, saat 19:00’dan itibaren açık havada akşam yemeğine ev sahipliği yapacak. Otel misafirleri ve dışarıdan gelen konuklara da açık olan restoranda bugüne özel hazırlanan menüde en taze yerel ürünler ve bölgenin organik çeşitliliğini kutlayan Latin-Akdeniz esintili lezzetler sunulacak. Kişi başı 375 TL olarak fiyatlandırılan üç aşamalı menüde, günlük balık, karides ve chalaca salsalı avokado ceviche gibi lezzetlerin yanı sıra karamelize sos, kapari ve limonlu tereyağı ile hazırlanan taze lezzetler sunulacak.

Bodrum Caz Festivali’yle yapılan işbirliği, The Bodrum EDITION'ın uluslararası yeme-içme, sanat ve müzik deneyimlerini bir araya getirdiği felsefesinin bir devamı olarak markanın en iyi sanatçı ve müzisyenleri bir araya getirdiği kültür ajandasının bir parçası..

ANATOLIAN BLUES PERFORMANSI & BRAVA’DA AKŞAM YEMEĞİ | 6 EYLÜL CUMA 2019
HAVUZ PERFORMANSI, 22:00 | Biletleri bu linkten kişi başı 112 TL’ye satın alabilirsiniz.
BRAVA’da akşam yemeği, 19:00 | rezervasyon: +90 252 311 31 35- kişi başı 375 TL

İletişim
Zeynep Atmaca & Ecem Telatar
editionbodrum@saltiletisimgrup.com
+90 212 217 47 48

THE BODRUM EDITION Hakkında
Bodrum yarımadasının Batı tarafında, Yalıkavak Marina’ya yalnızca üç kilometre mesafede konumlanan The Bodrum EDITION, pek çoğu Ege Denizi’ne bakan ve kendi balkonu, bahçesi veya özel havuzuna sahip olan 108 misafir odası, suit ve villalardan oluşuyor. Otelin tasarımında yer alan sonsuzluk havuzu ve bahçe lounge’larının yanı sıra içerisinde Türk Hamamı, spor salonu ve özel bungalovlara sahip olan ve bembeyaz kumlar ile örtülü plajı ile sanat eseri niteliğinde bir spa deneyimi de bulunuyor. Otelin eşsiz yemek ve içki deneyimi kapsamında, 2 adet bar, kristal koya bakan gurme Akdeniz mutfağı, gün boyu geleneksel serpme kahvaltı deneyimi, günlük lezzetler sunan dünya mutfağı restoranı ve bir gece kulübü alternatifi bulunuyor. Otelde yer alan 1200 metrekarelik açık ve kapalı etkinlik alanları ise toplantı stüdyoları, toplantı odaları ve bir adet balo salonundan oluşuyor.

Rezervasyon +90 252 311 3131 | Reservations.bod@editionhotels.com.

The Bodrum EDITION, Dirmil Mahallesi, Balyek Caddesi, No.5a, 48400 Yalikavak, Bodrum/Muğla, Turkey

@BodrumEDITION @EDITIONhotels editionhotels.com/bodrum
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN