Rotary'den Trafik Temalı Fotoğraf Sergisi Kedi Sanat'ta "Sergi Trafiği"

Günlük hayatımızın bir parçası olan trafik ile ilgili önemli projelere imza atan İzmir Göztepe Rotary Kulübü tarafından düzenlenen "Trafik ve Ulaşım; Hayata Bağlayan Yollar" konulu 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması'nın sergilemesi Kedi Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek.İzmir Göztepe Rotary Kulübü ve İzmir Fotoğraf Derneği (İFOD) önderliğinde "Trafik ve Ulaşım: Hayata Bağlayan Yollar" konulu 2. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’na katılan eserlerin ilk sergilemesinin ardından gördüğü yoğun ilgi üzerine Kedi Kültür Sanat Merkezi’nde ikinci kez izleyicisiyle buluşuyor.

Kedi Sanat Merkezi Etkinlik Koordinatörü ve Göztepe Rotary Kulübü Üyesi Deniz Can, "Günlük hayatımızın önemli bir bölümünü geçirdiğimiz trafik ve bütünüyle ele aldığımızda ulaşım konusundaki sorunlara dikkati çekmek için Göztepe Rotary Kulübü kültürel ve sanatsal içeriği olan farklı bir etkinlik gerçekleştirmiştir. Uluslararası düzeyde çok değerli fotoğrafçıların katıldığı serginin ilki çok beğenildi, kısa süreli de olsa Kedi Sanat’ta da kaçıranlar için bir sergi düzenledik" dedi.

Yurtiçinden ve dışından birçok başarılı fotoğrafçının eserleriyle yer aldığı bu uluslararası etkinliğin sergisi 26-27 Şubat tarihlerinde, Alsacak Kordon’daki Kedi Sanat Merkezi’nde görülebilecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Göztepe Rotary Kulübü, 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması İzmir, İzmir 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması, Kedi Kültür Sanat Merkezi İzmir, İzmir Kedi Kültür Sanat Merkezi, İzmir Fotoğraf Derneği, Deniz Can, Alsacak Kordon, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti, İzmir Kültür-Sanat