"Kozmik Uyanış" Sergisi Sanat Severlerle Buluştu

Mimar Ressam Fevzi Yavuz'un İzmir'deki ilk kişisel sergisi sanatseverler ile GT ART Sanat galerisinde buluştu.Mahmut Kaşkaloğlu, Güman Kızıltan, Gülperi Sertdemir gibi tanınmış sanatseverleri buluşturan sergi yoğun ilgi gördü.

Fevzi Yavuz'un 'Kozmik Uyanış' isimli sergisnde insana odaklanan mitolojik ve arkeolojik yansımaları görmek mümkün. Absürt, figüratif, soyut çalışmalar ile kendine has bir çizgiye sahip olan sanatçı, mimari bakışın resim üzerindeki şahane etkilerini görmenizi sağlıyor.

Fevzi Yavuz Sanatevi iletişim danışmanı Seçil Sayal; Sanatın tüm kesimlerin erişebileceiği yerde konumlanabilmesi için sanatseverin ve sanatçının buluşabileceği ortak platformların çoğaltılmasını, sanatın geleceğe umutla bakan nesiller yetiştirmek için zorunlu olduğu ilkesi ile sanatı toplumun tüm kesimleri ile buluşturmak için çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz.

Sergi 17 eylül tarihene kadar sanatsever ve koleksiyonerler tarafından izlenmeye devam edecektir.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fevzi Yavuz ressam, izmir sergisi, izmir resim sergisi, kozmik uyanış resim sergisi, Mahmut Kaşkaloğlu, Güman Kızıltan, Gülperi Sertdemir