HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 3 Eylül 2019

KADINA DAİR HERŞEY 27-28-29 EYLÜL’DE WATERGARDEN KADINCA FEST’TE

Magazinizmir
27-28-29 Eylül tarihlerinde Anadolu Yakası'nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Ataşehir Watergarden Türkiye'nin kadınlara özel alışveriş festivali Kadınca Fest'e ev sahipliği yapacak.

Banu Noyan organizasyonu ile gerçekleşecek olan Kadınca Fest'te hiçbir yerde bulamayacağınız, bugüne kadar keşfetmediğiniz özel tasarım ürünler sizleri bekliyor.

Doya doya alışveriş yapabileceğiniz Kadınca Fest'in sürprizleri bununla da bitmiyor..

ÜNLÜ KONUKLARLA SÜRPRİZ BULUŞMALAR

Festivalde pilates uzmanı Ebru Şallı ile Sağlıklı Yaşam Önerileri, ünlü şef Yağız İzgül ile Tek Gecelik Yemekler, duayen modacı Neslihan Yargıcı ile Nerede Ne Giyelim, evinizin mimarı Selim Yuhay ile Dekorasyonda Sihirli Dokunuşlar, yazar Ece Vahapoğlu ile Sağlıklı Yaşam ve Fit Hamilelik, Nermin Gül ile Merak Ettiğiniz Özel Lezzetler konularında yapılacak söyleşilerde tüm sorularınız yanıt bulacak. .

ÇOCUKLARA ÖZEL ATÖLYELER

Ünlü isimlerle yapılacak söyleşilerin yanı sıra sürpriz isimlerin katılacağı rengarenk festival kapsamında çocuklara özel eğlenceli ve eğitici atölyeler de yer alacak.


Kadınca Fest müzikten alışverişe, dekorasyondan modaya, saç ve makyaj trendlerinden mutfağın püf noktalarına, eğlenceli aktivitelerden, spor ve sağlıklı yaşam ile ilgili en doğru bilgilere kadar kadına dair her şeyi içinde barındırıyor.

 

27-28-29 Eylül tarihlerinde müzik, eğlence, söyleşi ve alışverişi bir araya getiren Kadınca Fest'te buluşalım.


Yer: Watergarden-Ataşehir (Kat:B1-1)

Tarih: 27-28-29 Eylül 2019

Saat: 10.00-22.00

Bilgi: Banu Noyan İletişim-Organizasyon
Ümmühan Eyvazoğlu: 0530 236 98 95

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN