HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 27 Mart 2017

Kaçırılmaması Gereken 5 Konser

Magazinizmir
Kışın belki de en çok, doyasıya eğlendiğimiz konser, müzik ve dans etkinliklerini özlüyoruz.

Havalar ısınmaya başlayınca da haliyle bir bir kendini gösteren etkinlikler için bilet kapmaca oynuyoruz. Kasfetli geçen bir kış ardından içinizi ısıtacak, arkadaşlarınız, eşiniz veya ailenizle doyasıya eğleneceğiniz konserleri sizin için sıraladık.

Monster Energy Presents; Rock Off Yerli: MFÖ & Şebnem Ferah – 1 Nisan 2017

Daha önce Duman, Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar ve Sahte Rakı gibi grupları ağırlayan Monster Energy Presents; Rock Off Yerli, ikinci yılında MFÖ ve Şebnem Ferah’ı Volksagen Arena sahnesinde buluşturacak.

Cem Adrian- 8 Nisan 2017

Kalıpları yıkan farklı tarzıyla ve kendi deyimiyle "özgür bir müzisyen" olan Cem Adrian en sevilen şarkıları ve geçtiğimiz Ocak ayında çıkarıdığı “Seçkiler 2” albümüyle Jolly Joker İstanbul sahesinde olacak.

Pink Martini- 15 Nisan 2017

Samurayların aşk şarkılarından 1930’ların Küba müziğine, Fransız şansonlarından Brezilya sokak şarkılarına kadar dinlemesi en keyifli şarkıları seslendiren topluluk Volkswagen Arena’da hayranlarıyla buluşacak. Pink Martini’nin şarkıları aynı zamanda “The West Wing” ve “Desperate Houseviwes”’a kadar birçok dizi ve filmde de yer almıştı.

Lokalize: Hey! Dougles- 22 Nisan 2017

70’lerin Türkçe şarkılarına yaptığı yaratıcı yorumlar ve görsel kimliğiyle sevdiğimiz Hey! Douglas, Lokalize serisi kapsamında 22 Nisan’da Zorlu PSM’de. Kaçırmamanızı öneriyoruz!

Duman ile Rock Gecesi- 12 Mayıs 2017

"Belki Alışman Lazım", "Bu Akşam", "Seni Kendime Sakladım", "Herşeyi Yak"… Duman’ın 1999 yılından bu yana en sevdiğimiz parçalarıyla 20 yıllık bir rock yolculuğuna hazır mısınız? Adres Volkswagen Arena

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN