HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 5 Şubat 2020

İSTANBUL’DA MANGA COŞKUSU MARMARA PARK’TAN HİSSEDİLECEK

Magazinizmir
Avrupa turnesinden dönen maNga, İstanbul’daki ilk konserini 6 Şubat günü Marmara Park’ta verecek. Marmara Park ziyaretçilerinin ücretsiz olarak katılabileceği Akustik Söyleşi’de,maNga sevenlerine müzik dolu keyifli anlar yaşatacak!

En keyifli konserlere ev sahipliği yapan Marmara Park, bu kez maNga’yı sevenleriyle buluşturarak ziyaretçilerine coşkulu anlar yaşatmaya devam ediyor. Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü grubu maNga Avrupa turnesinden sonra İstanbul’da hayranlarıyla Marmara Park’ın düzenlediği “Akustik Söyleşi”de buluşacak 6 Şubat saat 19.00’da Marmara Park zemin katında gerçekleştirecek ve katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte maNga, hem “Bir Kadın Çizeceksin”, “Bitti Rüya”,“Yad Eller”, “Dursun Zaman” gibi en sevilen şarkılarını seslendirecek hem de hayranlarının sorularını yanıtlayacak.

2010 yılında 55. Eurovision Şarkı Yarışması finalinde Türkiye’yi temsil eden maNga “We Could Be The Same” şarkısıyla ikinci olarak, herkesin aklına kazınan şarkıya imzasını atarak tüm ülkeye heyecanlı anlar yaşatmıştı.

FACEBOOK İLE BAĞLAN