HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 14 Mart 2019

Eats And Beats Fest Geliyor!

Magazinizmir
Eats and Beats Fest Izmir, bizleri, sevdiğimiz müziğe kulak verirken bir yandan da alışılmışın dışına çıkarak İzmir'in başarılı markalarının benzersiz lezzetleriyle sizi şımartmaya davet ediyor!

Alanında başarılı ve deneyimli ekibiyle kurulmuş Hexagon Project'in yeni oluşumu Eats and Beats Fest Izmir 16 Mart Cumartesi İzmir Arena’da gerçekleşecek.

14 saat sürecek olan Eats and Beats Fest Izmir, sevdiğimiz İzmir markalarının karavanlarını, özlediğimiz müzik gruplarını, yakından takip ettiğimiz dj'leri muhteşem İzmir körfeziyle buluşturarak hafızalara kazınacak bir gün ve gece yaşatmayı, bizlerle birlikte daha da büyümeyi hedeflemektedir. İzmir'in kendine has lezzetleriyle,müziğin ve körfezin bu efsane birleşimini mutlaka deneyimleyin.

Etkinlikte bulunacak workshop alanlarında, deneyimli barmen, şef ve sanatçılardan istediğimiz eğitimi alabilecek, oturma alanlarında içkimizi yudumlarken dostlarımızla keyifle sohbet edebilecek, bunun dışında kalan zamanda oyun alanlarında arkadaşlarınızla eğlenip sürpriz hediyeler kazanabileceksiniz.

Festivalde kurulacak tasarım panayırı ile kendi alanında başarılı sanatçıların tasarımlarına ulaşabilecek ve alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca, festivallerin olmazsa olmazı after party için sıradışı bir konsept sizi bekliyor.. Hafızalarıza kazınacak bir gece için Midnight Circus’ a aynı bilet ile ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

TARİH

16 MART CUMARTESİ SAAT :14:00

YER : İZMİR ARENA

BİLETLER BİLETİX'TE. BİLETLER ALMAK İÇİN TIKLAYIN. 


Sanatçılar
Babazula
Santi&Tugce
Monality
Adam Port
Headwaters

Yemek Karavanları
Bombardier Hotdog
Elbie's Cookies
İzmir Kokoreççisi
Kumrucu Şevki
More Food Bar
Smyrna Boyoz
Tuck Coffee
Yalı Beyi Midye

Barlar
Bar Improvement
Cartel Coffee&Coctails
Kovan
Molly Malone's
Pub Locale
Studio House

Bilete dahil hizmetler
Gün boyu müzik performansları
Workshoplar
Atölyeler
Sergi alanları
Oyun alanları
Dans gösterileri
Yarışmalar ve sürpriz hediyeler
Sokak sanatları Gösterileri
Otopark
After Party

FACEBOOK İLE BAĞLAN