HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 2 Şubat 2018

Cem Adrian Ooze Venue Sahnesi'nde

Magazinizmir
Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgü Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece "özgü ir müzisyen" olarak tanımlayan Cem Adrian, bu akşam Ooze Venue sahnesinde…

Türkiye müzik endüstrisinin bilindik kuralları dışında, kendi çizdiği çizgilerde yürüyen sanatçı Cem Adrian; unutulmaz türkülerden oluşan 11 eserin bulunduğu "Seçkiler 2" albümünü geçtiğimiz ocak ayının sonlarında dinleyicileriyle buluşturdu.

Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.

"Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım" (2005), "Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti" (2006), "Essentials Seçkiler" (2008), "Emir" (2008), "Kayı Çocuk Masalları" (2010), "Siyah Bir Veda Öücüğü" (2012), "Şeker Prens ve Tuz Kral" (2013), "Cam Havli" (Umay Umay ile birlikte-2014), "Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum" (2014) ve "Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni"(2015) albümlerini piyasaya çıkaran Adrian’ın, kayıtları 2014’te tamamlanan "Seçkiler 2" albümü de ocak ayının sonlarında dinleyicilerle buluştu. Sanatçı, şimdilerde ise yeni albümlerin ve bir kitabın hazırlıklarını sürdürüyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN