Bir Kuğu Hikayesi İzmirlilerle Buluştu

Neslihan Öztürk Sanat Derneği öğrencileri bir yıl boyunca hazırlandıkları 'Bir Kuğu Hikayesi' adlı bale temsilini önceki gece sahneledi.Çeşitli yaş gruplarından onlarca çocuğun bir yılda hazırlandığı sene sonu gösterisi İzmir Özel Türk Koleji Cahit Gürkan Salınu'nda sanat severlerin beğenisine sunuldu. Geçtiğimiz yıllarda da çocuk müzikaline imza atan balet ve balerinler sonbaharda ise İzmir'de ses getirecek bir gösteriye daha imza atacak. 'Alaaddin'in Sihirli Lambası Çocuk ve Gençlik Müzikali 70 Harika Çocuk ' İzmirli sanat severlerle buluşacak.

Türkiye'de Bir İlkti

Alaaddin'in Sihirli Lambası Çocuk ve Gençlik Müzikali için 4 ile 17 yaş arasındaki çocuklar, yönetmen Neslihan Öztürk önderliğinde, 11 aylık hazırlık aşamasından sonra son baharda İzmirli sanatseverlerin karşısında olacak. Geçtiğimiz yıllarda Çizmeli Kedi Müzikali ile Türkiye'de bir ilke imza atan 70 harika çocuk temsile yoğun tempoyla hazırlanacak.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Neslihan Öztürk Sanat Derneği İzmir, İzmir Neslihan Öztürk Sanat Derneği, İzmir Özel Türk Koleji, Cahit Gürkan Salınu, Alaaddin'in Sihirli Lambası Çocuk ve Gençlik Müzikali 70 Harika Çocuk, İzmir Etkinlikleri, Çizmeli Kedi Müzikali İzmir, İzmir Cemiyeti