HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 19 Aralık 2019

ATİYE’YE GÖRKEMLİ GALA

Magazinizmir
NETFLIX’İN MERAKLA BEKLENEN İKİNCİ TÜRK ORİJİNAL DİZİSİ ATİYE’NİN GALASI, BEYKOZ KUNDURA FABRİKASI'NDA GERÇEKLEŞTİ.

Netflix’in, başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya’nın da yer aldığı heyecanla beklenen ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’nin galası, Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti.

Genç ve güzel ressam Atiye’nin geçmişten günümüze uzanan mistik yolculuğunu anlatan dizinin galasına yapımın tüm oyuncularının yanısıra,Netflix Uluslararası Orjinal Yapımlar Direktörü Micheal Azzolino, Netflix Türkiye İçerik Direktörü Pelin Diştaş,yapımcı Onur Güvenatam, yönetmenler Gönenç Uyanık ve Ozan Açıktan ile dizinin senaristi Nuran Evren Şit katıldı.

- BEREN SAAT, MEHMET GÜNSÜR

Dizinin ilk bölümünün izlendiği galada Hazar Ergüçlü, Elçin Sangu, Ezgi Mola, Boran Kuzum, Efecan Şenolsun, Alina Boz, Abdullah Oğuz, Muzaffer Yıldırım, Beste Kökdemir, Bihter-Selim Bayraktar, İbrahim Selim, Burcu Biricik-Emre Yetkin, Esra Değirmencioğlu, Cansu Tosun, Mehmet Kurtuluş ve Pınar Deniz‘inde aralarında bulunduğu sanat, modahayatından çok sayıda ünlü akın etti.

 

Galanın ardından gerçekleşen partide Kenan Doğulu sürprizi

Maksut Aşkar’ın gastronomik deneyimi eşliğinde başlayan gece, gösterim sonrası Mercan Dede’nin mistik performansı ile devam etti. Gecenin sürprizi ise Atiye galasına özel olarak gerçekleştirdiği performansıyla Kenan Doğulu oldu. Kenan Doğulu 20 kişilik orkestrası ve kendisine eşlik eden yöresel Türk enstrümanlarından oluşan bu geceye özel şovuyla  ‘Susma’ şarkısını seslendirdi.

- ELÇİN SANGU

- MELİSA SEZEN

- BORAN KUZUM

- ABDULLAH OĞUZ

- EMRE YETKİN, BURCU BİRİCİK

- TİM SEYFİ, MERAL ÇETİNKAYA

- HAZAR ERGÜÇLÜ

- GÖNENÇ UYANIK, ÖZGE BAĞDATLIOĞLU, OZAN AÇIKTAN

- CİVAN CANOVA, HAZAL TÜRESAN, SİBEL MELEK ARAT

FACEBOOK İLE BAĞLAN