HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 10 Nisan 2019

Wyndham Grand İzmir Özdilek'e Best Of Wyndham Grand Ödülü''

Magazinizmir
Dünya çapındaki Wyndham Otelleri arasında yapılan değerlendirme sonucunda Wyndham Grand İzmir Özdilek geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ''Best Of Wyndham Grand'' ödülüne layık görüldü.

Genel Müdür Funda Çam, "Wyndham çatısı altında 20 marka bulunuyor. Dünyada 80'den fazla ülkede bulunan 9000’den fazla otelde milyonlarca misafir ağırlanıyor. Böylesine büyük bir grubun içinde üstün kalite, başarılı performans ve yüksek misafir memnuniyeti sağlayan otellere verilen “Best Of Wyndham Grand ” ödülüne 2 yıl üst üste layık görülmek muazzam bir başarı. Biz başarının bir varış noktası değil, bir yolculuk olduğuna inanıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarıma mükemmel hizmeti vermek için gösterdikleri bağlılıkları ve çabaları için teşekkür ediyorum. "dedi.

Wyndham Hotel Group Başkanı ve CEO’su Geoffrey A. Ballotti de ilettiği tebrik mesajında "Misafirlerimize mükemmel bir seyahat deneyimi sunmak Wyndham Hotels & Resorts' da bizler için her şeyden önemlidir. Sizin misafir memnuniyetine ulaşmaktaki tutkunuz da bu başarınızı sağlıyor. 2018'de sunduğunuz mükemmel hizmetten dolayı sizi ve ekibinizi bu ödülün sahibi olarak ilan etmekten onur duyuyorum. Kuşkusuz, Wyndham Grand İzmir Özdilek gibi oteller, Wyndham Grand markasını daha da güçlendirmektedir. Yaptığınız her şey için teşekkür eder, tebriklerimi sunarım" dedi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN