HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 1 Eylül 2016

Türkiye'nin Enerjik Markası!

Magazinizmir
Tamamen Türk mühendisler tarafından üretilen ve dünyada tek olan masa üstü şarj cihazlarının kullanım ağı gün geçtikçe artıyor.

Hepimiz gittiğimiz restaurant ya da kafede telefonumu şarja vermişizdir. Dolayısıyla bu durumun yaratacağı aksilikler de hepimizin aklına gelmiştir. Telefonunuz çalınabilir, o an önemli bir çağrı gelebilir, telefonda acil bir işiniz olabilir vs.

Bu örnekleri çok rahat çoğaltabiliriz. İşte bu girişimin asıl hedefi sizleri böyle sorunlardan kurtarmak. Artık herkes şarjını masasına isteyecek ve dünyayla iletişimini kesmeden telefonunu rahatça şarj edebilecek.

Powerbank gibi telefonunuz bataryasına zarar vermeyen bu cihazlar, telefonunuzu taktığınız anda modelini tanıyor ve ona en uygun voltajı veriyor. Böylelikle telefonunuzun bozulma ya da içerisindeki bilgilerinizin çalınma ihtimalini de sıfıra indiriyor.

Şu an Türkiye genelinde 500’ü aşkın noktada hizmet gösteren bu marka hizmet ağını her an genişletmeye devam ediyor. Globalbizz’i sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz;

www.facebook.com/globalbizzz

www.instagram.com/globalbizz_

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN