Turizm Profesyonellerinden Boyalık'a Tam Not

Türkiye'nin en iyi 5 yıldızlı otelleri arasında yer alan Boyalık Beach Otel, dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, turizm profesyonellerinden tam not aldı.Dün Turizm Bakanı Mahir Ünal’ın da katılımıyla İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılan Fuara, Çeşme ortak standında katılan Boyalık Beach Otel, tanıtım çalışmaları ile takdir toplarken, yaptığı ikili görüşmelerle de sezon öncesi önemli anlaşmalara imza attı.
Turizm sektörüne yön veren ve bu yıl 20. Yılını kutlayan fuara her yıl katıldıklarını dile getiren Boyalık Beach Otel Genel Müdürü Orhan Belge, ikili görüşmeler ile önemli iş bağlantıları gerçekleştirdiklerini söyledi.

Çeşme’ye Bekliyoruz

Turizm sektörünün tüm bileşenleri ile yer aldığı Fuar’da Çeşme ve Boyalık Beach Otel’i en iyi şekilde tanıtmaya çalıştıklarını ifade eden Belge, "Otelimiz Çeşme’nin en güzel koyunda 3 sezondur hizmet veriyor. Misafir memnuniyetinde en üst sıralarda yer alıyoruz. Yılın 12 ayında hizmet veriyoruz. Özel günlerde hazırladığımız kampanyalar büyük ilgi görüyor. 2016 sezonundan da yaşanan sıkıntılara rağmen umutluyuz. Sağlıklı yaşam ve SPA merkezimiz, sağladığımız konfor ve güzel anılarla geçirilecek bir tatil için bütün misafirlerimizi Çeşme’de Boyalık Beach Otel’e bekliyoruz" dedi.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Boyalık Beach Otel İzmir, İzmir Boyalık Beach Otel, Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı, Mahir Ünal, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Orhan Belge, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti