HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 5 Ağustos 2019

SWISSÔTEL BÜYÜK EFES’TEN, İSVİÇRE LEZZETLERİ İLE İSVİÇRE ULUSAL GÜNÜ KUTLAMASI

Magazinizmir
AccorHotels Grubu’nun ve FRHI’ın İzmir’deki temsilcisi Swissôtel Büyük Efes, İsviçre Ulusal Günü olan 1 Ağustos’u, her yıl olduğu gibi otel misafirleri ve ekibiyle birlikte kutladı.

 

 

İsviçre Konfederasyonu'nun kuruluş tarihi olan ve İsviçre’nin resmi bayramı olarak kabul edilen İsviçre Ulusal Günü, Swissôtel marka kimliğinin temelini oluşturan İsviçre misafirperverliği ile Şikago’dan Singapur’a kadar dünyanın dört bir yanındaki FRHI zincirinin tüm otelleriyle aynı anda kutlanıyor.

Swissôtel Büyük Efes’te 29 Temmuz Pazartesi günü lobideki İsviçre lezzetleri ikramıyla başlayan etkinlik, 1 Ağustos’ta tüm misafirlerin ve ekibin katılımı ile otelin lobisindeki pasta seremonisiyle devam etti. İsviçre’nin geleneksel tarzıyla dekore edilmiş Café Swiss’in ambiyansında, Swissôtel Baş Aşçısı Sedat Buğday ve ekibi tarafından özel hazırlanan ve en meşhur İsviçre yemekleriyle tatlılarını içeren zengin açık büfe öğle yemeği misafirlerin beğenisine sunulurken; Swissôtel’in tüm ekibi, otelin yemyeşil bahçesinde canlı müzik eşliğindeki barbekü partisi ile İsviçre Ulusal Günü’nü kutlamalarını sonlandırdı.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN