Siemens İşitme Cihazları Merkezi Alsancak'ta

Alman teknoloji devi Siemens'in işitme cihazları satışı gerçekleştirecek yeni şubesi Alsancak'ta hizmete açıldı.Sektörünün lider firması Siemens İşitme Cihazları, İzmir'de yeni şubesini Alsancak'ta açtı.
İşitme cihazı uygulamaları ve satışının yanı sıra; işitme cihazları kalıbı ve teknik servis konularında da hizmet verecek olan Siemens İşitme Cihazları, müşterilerine odyolojik testler de (duyma testi) uygulayacak.


Alsancak Hocazade Camisi karşısında açılan Siemens İşitme Cihazları'nın, her kesime uygun kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunacağını belirten Siemens İşitme Cihazları Genel Müdürü Oğuzhan Demirhan, alanında uzman bir kadroyla İzmir'in ihtiyaçlarına cevap vereceklerini söyledi.
Geçtiğimiz aylarda görücüye çıkan Siemens Binax teknolojisinin, işitme engellilere büyük bir olanak sağladığını kaydeden Demirhan, Binax teknolojisinin duyum kapasitesini normal işitenlere göre yüzde 20 ile 30 oranında artırdığına dikkat çekti.

Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki saygın üniversitelerden aldığı patentle, akademik alanda ve sektörde büyük ilgi gören Binax teknolojisinin, yalnızca Siemens'te olduğunu hatırlatan Genel Müdür Oğuzhan Demirhan, açılışa özel indirimlerin uygulanacağını da sözlerine ekledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Siemens, İşitme Cihazları Merkezi, Alsancak, Alman teknoloji, Oğuzhan Demirhan, Binax, izmir iş dünyası, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri