Özlenen Yaşam Konsepti MyVia'da

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, 'Benim Yaşamım' anlamına gelen MyVia'nın şehir merkezindeki yoğunluğa alternatif olan ve doğayla bütünleşen projelerle öne çıktığını söyledi.Bugüne dek farklı beğenilere seslenen konseptler geliştirdiklerini ve sektörde sürekli takip edilen bir marka olduklarını belirten Kalı, "Buca'da MyVia Yıldız, Evka 3'te Myvia Terrace ve Gaziemir"de MyVia Country ile toplam 160 milyon liralık yatırıma imza attık” dedi.

Projelerinin ortak özelliğinin şehrin yüksek kesimlerinde ve ormanlık alanda yer alması olduğuna dikkat çeken Op. Dr. Kenan Kalı, “Yazın sıcağından bunalan, ama kenti terk etmek istemeyenler için geliştirdiğimiz bu konsept, ormanların sağladığı bol oksijenin yanı sıra; kent merkezine oranla 5 derece daha serin olma özelliği taşıyor. Bu projelerde özlenen yaşam konseptiyle birlikte, düşük nem oranı nedeniyle kalp rahatsızlığı olanlar da çok rahat edecek" diye konuştu.
İzmir'in deniz kenti kimliğine sahip olduğunu ve şehirde de ağırlıklı olarak eğitimli üst sosyal sınıfın yaşadığı bilgisini veren Kalı, kent merkezindeki bina yoğunluğuyla beraber İzmir'in sıcağı ve neminin yaşamı olumsuz etkilediğini, bunun önüne geçmek için insanların artık şehir merkezinden uzak alanlara yöneldiklerini vurguladı.

Myvia Terrace Benzersiz

Bornova Evka 3'deki MyVia Terrace projesinde toplam 26 adet melez konutun olduğunu ve evlerin hem villa, hem de apartman özelliği taşıdığını dile getiren Kalı, yatırım miktarının 10 milyon TL. olduğunu kaydetti.
Projenin melez özellik taşıdığı bilgisini veren Op. Dr. Kenan Kalı, “Evler, hem villa hem de apartman özelliği taşıyor. Ama her ikisinin de sunduğu konfora sahip. Örneğin ailenizle bahçenizde kahvaltınızı yaparken, hemen önünüzdeki havuzda serinleyebilirsiniz. Bu projemizde devamlı temizlik ve güvenlik gibi avantajlar sağlıyoruz. Sizin evinizin bahçesi,alttaki diğer konutun çatısı oluyor. Tıpkı villadaymış gibi ayağınızı toprağa basıp bahçenizde kahvaltı yaparken, apartman dairesindeymiş gibi her türlü hizmeti de alabiliyorsunuz” ifadesini kullandı.

Myvia Country Bir Doğa Projesi

Bir diğer doğa projesinin de Gaziemir'deki MyVia Country olduğunu belirten Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı sözlerine şöyle devam etti: “Ormanın hemen yanındaki Country'de otelle birlikte 300'e yakın bağımsız birim yer alıyor. Toplam 20 bin metrekarelik alanda inşaat yapılacak ve 26 bin metrekarelik bir yeşil alan bulunuyor. İçerisinde butik otel de yer alacak. Ayrıca içinde ormanı gezmek için midilli cinsi atlar, ATV'ler bulunacak. Country'de 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli konutlar bulunacak. Pojeyi 24 ay içinde bitirmeyi planlıyoruz”

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gözde grup izmir, Kenan Kalı, Myvia izmir, Buca myvia, evka 3 myvia, Myvia Terrace, Myvia gaziemir, Myvia konutları izmir, Myvia villaları izmir, Myvia country izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti