Met Fotoğrafçılık Fark Yaratıyor

40 yılı aşkın tecrübesiyle Met Professional Photography markası adı altında hizmet veren Mehmet Şerbetçi, fotoğraf alanında bir ilki gerçekleştiriyor.Fotoğraf çekimine saç tasarımı ve makyajı da dahil eden Mehmet Şerbetçi, çekimlerini Alsancak’taki profesyonel stüdyosunda gerçekleştiriyor.
Reklam, düğün ve andaç fotoğrafları konusunda iddialı olan Met Professional Photography, müşteri portföyünde de birçok ünlü markayı bulunduruyor.
Kurulduğu günden bu yana sunduğu yaratıcı çözümlerle tanınan biri haline gelen Met Professional Photography, yıllar içinde edindiği tecrübesi ve detaylara verdiği önemle İzmir’in ayrıcalıklı stüdyolarından biri olarak öne çıkıyor.
Tüm projelere dinamik yapısı, yenilikçi yaklaşımları ve eşsiz tarzıyla yaklaşan Mehmet Şerbetçi, Amerikan Koleji ve Alman Koleji gibi birçok yere eksiksiz hizmet sunmaya devam ediyor.

Detaylı Bilgi İçin: www.metfoto.com.tr

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Met Fotoğrafçılık İzmir, İzmir Met Fotoğrafçılık, Met Fotoğrafçılık Alsancak, Alsancak Met Fotoğrafçılık, Met Professional Photography İzmir, İzmir Met Professional Photography, Mehmet Şerbetçi, saç tasarımı izmir, makyaj izmir, güzellik önerileri, fotoğraf severler, Amerikan Koleji izmir, Alman Koleji izmir, izmir cemiyet hayatı