HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 17 Şubat 2017

Lokantacılar Sorunlarını Pekdaş'a Anlattı

Magazinizmir
İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkan adayı Alpay Okyay ve ekibi İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Restoran, Kafe ve Eğlence Yerleri Grubu Meclis Üyesi Cüneyt Altınkapı ile birlikte Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret etti.

İlçedeki sorunları konuşarak çözüm üretmeye çalışan Okyay, süreç boyunca Konak Belediyesi ile birlikte iş birliği içerisinde olacaklarını söyledi.

Sorunlara Çözüm İstedi

Konak’taki restoranların sorunlarını masaya yatıran Adil Müftüoğlu Uğur Lokantası üçüncü kuşak temsilcisi ve İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkan adayı Alpay Okyay, bölgedeki meslektaşlarının sıkıntılarını Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a ileterek çözüm için destek beklediklerini belirtti. Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ın ziyaret talebini kabul etmesinden büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Alpay Okyay, "Bölgemizdeki meslektaşlarımız bazı sorunlar yaşıyor. Bu noktada belediye başkanımızdan destek beklediğimizi söyledik. Kendisi bizi çok iyi ağırladı ve çözülmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Karşılıklı üreteceğimiz yeni projelerimizle hem belediyenin görevini daha rahat yapmasını sağlayacağız hem de esnafımızı rahat ettireceğiz" dedi

Zor Dönemde Destek Bekliyorlar

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Restoran, Kafe ve Eğlence Yerleri Grubu Meclis Üyesi Cüneyt Altınkapı ise Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a sorunlarını anlatılarını belirterek, kendisinden çözüm için destek sözü aldıklarını söyledi. Esnafın ekonomik koşullar nedeniyle sıkıntı içinde olduğunu vurgulayan Altınkapı, "Sorunlarımızı ilettik. Başkanımız ilgileneceğini söyledi. Özellikle bu zor dönemde yanımızda olan bütün yöneticilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan ziyaretten ötürü memnuniyetlerini dile getiren Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş ise, sorunların çözülmesi noktasında Konak Belediyesi olarak ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN