HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 27 Ağustos 2016

Kültürpark'ın İlk Kadın Başkanı Hızlı Başladı

Magazinizmir
Kültürpark Tenis Kulübü’nün 75 yıllık tarihinde seçilen ilk kadın başkan olma onurunu yaşayan Server Uyaroğlu, seçimlerden bu yana geçen 8 aylık süreçte gerçekleştirdiği çalışmaları, projelerini ve hedeflerini anlattı.

"Kulübün Kasasına Dokunmadık"

Başkan seçildikten sonraki 8 aylık süreçte genel kurul öncesinde verdikleri sözleri sırasıyla yerine getirdiklerini ifade eden Server Uyaroğlu, tüm projelerin kulübün kaynakları kullanılmadan tamamen sponsorluklarla yapıldığının altını çizdi.

Yönetime gelir gelmez öncelikle kulübün mali disiplinini sağladıklarını belirten Uyaroğlu, "Öncelikle tesisleşme çalışmalarına ağırlık verdik. İhtiyacımız olan kaynağı da gerçekleştirdiğimiz organizasyonlara sponsor olan Tamsa, DYO, Necimoğlu Grup ve Coşkun Güner’den temin ettik. Buradan gelen mali destekle kulübün teknik olarak ihtiyacı olan tüm alt ve üst yapısı baştan aşağı yenilendi. Dış ve iç cephelerin boyamalarını yaptırdık. İki adet soyunma odası tümüyle yenilendi. Konak Belediyesi’nin desteğiyle tesisimize engelli tuvaleti kazandırıldı. Fitness salonumuz tamamıyla yenilenerek üyelerimizin hizmetine açıldı. İki adet reformer kulüp bünyesine dahil edildi" dedi.

Kültürpark’ın Hedefleri Bitmiyor

Önümüzdeki dönemde öncelikle performans alt yapı çalışmalarına önem vereceklerini vurgulayan Uyaroğlu, "İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Konak Belediyesi ile işbirliği yaparak çevre okullardaki yetenekli öğrencileri tenisle tanıştıracağız. En büyük projemiz ise üyelerimizin hayali olan toprak kort yapımı ve tadilatı için İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden gerekli izni bekliyoruz. Yeni dönemde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Haluk Hayri Öztekin tüm üyelerimize tıbbi konularda destek verecek. Kulübümüzü yeni ve rahat konseptlerle cazip hale getireceğiz. Eski üyelerimizi tekrar kazanmak için gayret sarf edeceğiz. Genç ve veteran üyelerimize kulübümüzden spor ve sosyal aktivitelerden yararlanmakları için imkan ve ekonomik alternatifler sunacağız. Üyelerimiz kulüp kapısından girdikleri andan itibaren ayrıcalıklı ve ikinci evlerinde gibi olduklarını hissedecekler. Kulüp hizmetlerinden ekstra hizmetlerinden üyelerimizin lehine fiyat düzenlemeleri yapacağız. Tüm bunlar, elbirliğiyle yaşayan bir mekana dönüşen kulübümüzün aktif üye sayısındaki artışına zaman içinde katkıda bulunacak" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN