Keyifli Alışverişin Yeni Adresi Mor İndirimler Aradığınız Her Şeyi Sunuyor

İzmir'in önde gelen isimlerinden pilates eğitmeni Cansu Saraç'ın yeni e-ticaret girişimi Mor İndirimler, kullanıcılarına alışveriş ile ilgili A'dan Z'ye her şeyi büyük fırsatlarla sunuyor.İncir A.Ş. ve Cansu Saraç iş birliği ile kurulan e-ticaret mağazası morindirimler.com, geniş ürün seçeneklerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesiyle tüketicilerin beğenisine sunmayı hedefliyor.

Sosyal e-ticaret modeliyle bir yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’de yatay e-ticaret siteleri arasında ilk beş, tüm e-ticaret pazarında ise ilk on marka arasında olan incir.com, 57 milyon dolar marka değerine sahip durumda.

İncir.com’un, Türkiye’nin ilk milyar dolarlık internet girişimi olmayı hedeflediğini belirten morindirimler.com kurucusu Cansu Saraç, “Hayat ve dolayısıyla alışverişler hızla internete kaymış durumda. İnsanlar artık alışverişlerini internet üzerinden kolayca yapabiliyorlar. Biz de morindirimler.com olarak incir.com’un desteğiyle kullanıcılara güvenilir ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz."dedi.

Siteyi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cansu Saraç, İncir A.Ş İzmir, İzmir İncir A.Ş, Mor İndirimler İzmir, İzmir Cansu Saraç, İzmir Cemiyeti, İzmir İş Dünyası