HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 16 Temmuz 2019

KALE YENİ MAĞAZACILIK ANLAYIŞINI ÇEŞME’YE TAŞIDI

Magazinizmir
Türkiye seramik sektörünün lider kuruluşu Kaleseramik, Çeşme’de yenilenen Kale mağazasının açılışını yaptı. Çeşme’de yenilenen ve geniş bir bölgeye hitap eden Kaleseramik’in, İzmir Serbest Mimarlar Derneği (SMD) ile birlikte düzenlediği açılışa çok sayıda davetli katıldı.

Kaleseramik’in yeni mağazacılık konseptiyle hayata geçirdiği Çeşme mağazası yaz partisiyle açıldı. Açılışa Kaleseramik Genel Müdür Yardımcısı Barış Orbay, Kaleseramik Pazarlama Direktörü Zeliha Özay Yurdatap, İzmir SMD Başkanı Hüseyin Egeli, Mimarlar Celal Abdi Güzer, Dürrin Süer, Metin Kılıç, Jülide Tutan, Şükrü Kocagöz, Salih Seymen’in yanı sıra İzmir ve Çeşme iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

“Ürünlerimizi en uyumlu şekilde tek alanda sunuyoruz”

Kaleseramik olarak ürettikleri her ürünle giderek daha hızlı akan hayatı tüketiciler için kolaylaştırma ve tüketicilerin yaşam kalitesini artırma hedefiyle yola çıktıklarını belirten Kaleseramik Genel Müdür Yardımcısı Barış Orbay, “Artık, ürünleri en uyumlu şekilde, fazla aramaya gerek kalmadan, tek bir alanda ve birbirini tamamlar şekilde kullanıcılara sunmak en az ürüne hayat vermek kadar önemli hale geldi. Bu doğrultuda Kaleseramik olarak, yepyeni bir mağazacılık anlayışı ile perakende sistemimizi yeniden düzenleyerek, 360 derece hizmet sunuyoruz” dedi.
Kaleseramik’in prestijli markalarının yeni mağazacılık konseptiyle sunulduğu Çeşme mağazasında; Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi ve Edilgres’in yanı sıra Kalekim ürünleri tek alanda tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunuluyor.

Elif Egeli, Hüseyin Egeli, Pelin Özgen 

Durrin Sürel, Metin Kılıç, Ahmet Satar, Abdi Güzel


Burcu Kundak, Melis Varkal


Eda Erdoğmuş, Ayşenur Örnek


Güncan Pınar


Hande Sarıkurt, Hande Ersezgin, Ezgi Sönmezer


Gülçin-Aslan Çalanbağ

Jülide Tutan, Nilgün Aksüt

Melis Dinmez, Burçin Demirci


Sevilay Karataş, Tarkan Özdoğan, Cihan Yoladı, Ecegül İşçi

Şükran Seymen


Yelda Tuna


Burcu Kundak, Melis Varkal

Ece-Uğur Onur

FACEBOOK İLE BAĞLAN