HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 24 Mayıs 2017

İzmirli İç Mimarlık Firmasından Sosyal Sorumluluk Projesi

Magazinizmir
Dekorasyon ve iç mimarlık alanlarında faaliyet gösteren İzmirli iç mimarlık firması Barkod İç Mimarlık, sokak hayvanlarına yönelik sosyal sorumluluk projesi geliştirmeye hazırlanıyor.

Dekorasyon ve iç mimarlık alanlarında faaliyet gösteren İzmirli iç mimarlık firması Barkod İç Mimarlık, sokak hayvanlarına yönelik sosyal sorumluluk projesi geliştirmeye hazırlanıyor.

Barkod İç Mimarlık, İzmir’deki en iyi iç mimarlık ofislerinden biri olarak ev dekorasyonu, kişiye özel mobilya tasarımı, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, iç mimari alanlarında müşterilerine eksiksiz hizmet sunuyor. Türkiye’yi iç mimari ile ilgili uluslararası yarışmalarda da başarıyla temsil eden Barkod İç Mimarlık, yaptığı her projede doğadan ilham alıyor.

Doğada her şeyin birbiriyle mükemmel bir uyum ve denge içinde olduğunu belirten Barkod İç Mimarlık kurucu ortağı Deniz Beceren, “Doğaya sımsıkı bağlıyız. Bizce iç mimarlık, doğaya bakmaktır. Tasarladığımız projelerde bize ilham vermesi için her zaman doğaya bakıyoruz. Bu nedenle ilham kaynağımız olan doğaya, bize sunduklarının karşılığını vermemiz gerektiğine inanıyoruz. Sokak hayvanlarına yönelik yapacağımız sosyal sorumluluk projesi bu anlamda bizim için çok değerli.” diye belirtti.

Sokak hayvanlarının kışın soğuktan, yazın ise bunaltıcı sıcaklardan korunmasına yönelik yapacakları projenin hazırlıklarına başlayan Barkod İç Mimarlık ekibi, iç mimarlığın sadece insanların değil doğanın yararına da kullanılabileceğine inanıyor.

Sosyal sorumluluk çalışmasının ar-ge sürecine başlayan Barkod İç Mimarlık, projeyi -iç mimari tasarım ve uygulama sürecini de tamamladıktan sonra- İzmir’in belli noktalarında faaliyete geçirmeyi planlıyor.

Barkod İç Mimarlık'ın çalışmalarını, www.barkodicmimarlik.com adresinden inceleyebilirsiniz.

FACEBOOK İLE BAĞLAN